НІХТО І НІЩО НЕ Є ВИПАДКОВИМ!

Все, що відбувається в нашому житті є важливим. Зустрічі й контакти є проявленням пульсації Абсолюту. Господь любить з'єднувати, адже між всім, що існує, є проміжки, в цих проміжках немає тебе і мене. В цих проміжках присутня сама правда, в цих проміжках присутній Бог.

У кожного свій шлях в житті, у кожного свій шлях в йозі. Ми не нав’язуємо вам свою йогу і свою музику, ми просто розповідаємо про себе і ділимось власним досвідом.

Усе найкраще просто трапляється, воно є правдиве і має божественну природу. Однак, коли ум втручається і намагається зробити так, щоб трапилось, то це не природньо і воно не має життя.

Є речі, котрим судилося трапитись, і це стається непомітно, адже Господь завжди приходить в тиші. Те, що трапилось, має свою історію, своє життя та своє унікальне обличчя й займає відведене йому місце у Вселенському оркестрі.

Наші зустрічі теж трапляються. Не приділяйте їм особливого значення, але і не відкидайте, хто зна, можливо це є наступний пазл вашого життя. Тому просто слухайте... усвідомте себе і свій ум та слухайте своє серце... все інше просто трапиться! 

  Yogi Isha

  Світ Йогі

   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.