Послання Пайлота Бабаджі 22.08.2022

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Люди світу. Молоді покоління. Ті, хто є майбутнім, ті хто приходить завтра. 

Світ іде іншим шляхом. А ви маєте принести інший шлях. Ви можете принести інший шлях, тому, що ви жили в цифрі, живете шляхом комп'ютера. Ви є не знаючі про себе самого. Ви знаєте багато речей про цей світ, про цей Всесвіт, але не знаєте нічого про самого себе. Отже, ви маєте вчитися, ви маєте медитувати. Ви повинні любити себе. Ви повинні поважати себе, ви повинні відкрити свою доброту, ви повинні знищити свій гнів. Тоді це можливо. Щоб ви могли отримати любов і мир для себе.

Цей світ для вас. Цей світ створений для вас, але його дехто дав. Хто дав? Ви повинні з'ясувати. Це є невидиме і недоторкане, але котре є скрізь і у всьому. Без цієї енергії нічого не можна дізнатися. Ви були частиною цього. Отже, треба дивитися в середину себе – які ви сильні. Ви можете просвітити себе. Ви можете почути себе. Ви можете отримати багато сил в собі, але ви повинні пробудити свідомість. Розум може мати всі сідхи, але немає любові, немає миру, немає доброти. 

Мої дорогі люди. Мої дорогі друзі. Спробуйте повернутися до самого себе. Поважайте себе. Любіть себе. Будь добрим до всіх. Зробіть цей світ прекрасним. Зробіть своє життя прекрасним, тому що ви приходите сюди.

Одне покоління минає, і вони передають вам. Отже, моліться ви всі, щоб принести мир у світ. Немає бойових дій, немає війни і будьте в мирі вашого ума.

Якщо ви слухаєте мене, то перш за все я скажу – подивіться, будь ласка, в середину себе. Є лише енергія. Як ми занурюємося в себе, рухаючись в умі. Станьте свідомістю. Тоді ви побачите яке є ваше життя. Отже, це є легко для вас – сісти й медитувати. Медитуйте мовчки – жодних моментів, жодних дій, жодних думок…

Прочитано 382 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.