Глава 33. Коротка довідка

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У п’ятому тілі ніякі знання вже не потрібні. Звичайна людина навіть не в змозі досягнути його. Після досягнення п’ятого тіла починається виключно ваш власний шлях. Для розвитку перших чотирьох тіл можна вчити та застосовувати знання світу. Розвинути перші чотири тіла – не така складна задача. Інформація, яка нами отримана в перших чотирьох тілах – це всього коротка довідка. Бо ніяка наука чи пізнання не можуть увійти в п’яте, де вам прийдеться піднятися над всім людством.

Якщо ви його досягнете, то всі ваші справи тут втратять свою важливість. Будучи в п’ятому тілі, ви можете робити, що хочете. П’яте тіло – це шлях звільнення. Для світу воно недосяжне. Воно, а також те, що після нього – шосте та сьоме тіла – також є вашим власним шляхом.

Кундаліні – об’єкт четвертого тіла. Це психічний процес, центр сили (енергії). Вона перебуває в колодязі нектару, і її потрібно пробудити. Пробудивши Кундаліні та вірно використавши силу чотирьох тіл, її слід відвести до витоку. Вона може допомогти чоловікові познайомитися з жінкою всередині нього. А Кундаліні жінки здатна привести її на зустріч з внутрішнім чоловіком.

Кундаліні – ось справжня причина задоволення. Кундаліні дарує досконалість силам чотирьох тіл. Пробудивши та пропустивши через сім тіл, її слід познайомити з  Васундхарою (Землею). Людина зв’язана багатьма кайданами. Вона зв’язана відносинами та ілюзією світу. Вона також зв’язана почуттями, розумом та важкими психічними вузлами. Хтось скований любов'ю, милосердям чи повагою. Коли Кундаліні пробуджується, з'являється можливість порвати всі кайдани – і вона зробить це сама.

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 506 разів
Амріта

Амріта (Олександра Куліш) – письменник, перекладач, видавець, засновник та головний редактор порталу Мистецькі грані. Учениця Махайогі Пайлота Бабаджі (Шрі Сомнатх Гірі).

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.