Глава 20. Любов і спокій

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Коли вона пробуджується, все тіло ворушиться, відчувається незручність та страх. «Як же було добре у мами в животі», – якщо таке питання виникає, то, народившись, хочеться назад. Але нове не може повернутися до старого. Ні ви, ні ваша наука не зможе повернути той стан, навіть якщо ви дуже постараєтеся. В лоні матері було самадхі. Ваша сьогоднішня спрага по теплу та комфорту – відображення бажання повернутися до попередніх відчуттів та комфорту.

Подивіться на оточуючих. Всі прагнуть до того стану, який був в череві. Для спокою та зручності були розроблені кімнати вашого дому, типи та форми машин, сидіння диванів, подушки та інше. Але спокій так і не отриманий, щоб повернутися у черево, необхідно вбити це тіло.

Страх будь-яких нових речей з'явився через відчуття, отримані в процесі виходу тіла з черева матері. В лоні матері тіло знаходилося в повному спокої, а тепер прийшло у світ проблем. Запам’ятайте, що це пробудження – це божественне пробудження.

Тепер подібне народження намічається у сфері душі (атми). Перш це відбулося з тілом. Приходячи у цей світ, людина народжується двічі: перший – в лоні матері, а другий – виходячи за його межі. Всередині черева частинка набуває форму яйця. За допомогою інстинктів тіло не помирає. Так закінчується первинне самовизначення і це є друге народження.

В народженні беруть участь двоє: ви та ваша мати. Матері дістаються родові муки. Вона відчуває біль від родів і щастя від отримання дитини. Коли ви повернулися з самадхі і побачили світ, то злякалися. Коли буде пробудження Кундаліні, вам прийдеться пройти через обидві ролі: і матері, і дитини. Ви отримаєте муки родів і захват отримання. Ви тут одні, і нікого, крім гуру. Він свідок. За вами спостерігає та, кого ви хотіли пробудити. Свідком може бути Параматма чи людина.

В той момент ви – мати й дитина одночасно. Ви народжуєте і народжуєтеся. Ці роди дуже складні. Вам доведеться пройти через обидва процеси.

Я бачив багато практиків та йогів, хто кричав і плакав. Це крик матері від болю народження, який відчувається, коли пробуджується Шакті. Я дозволяю їм плакати і кричати, бо знаю, що з ними відбувається, і самі вони теж знають. Плаче внутрішня мати, яка народжує дитя. Біль виникає, коли, пробуджуючись, Шакті покидає місце свого перебування. Це причина, через яку мати відчуває біль протягом всіх родів. Також за цим болем присутнє щастя нового пришестя, як нова надія.

Коли Шакті пробуджується, її супроводжує біль, вона струменіє тисячократною силою. Одночасно відчувається місячний канал (іда-наді), родова мука, біль народження, страждання пробудження Шакті та потік насолоди. Гуру про це знає і завжди залишається свідком, бо ця подорож спрямована до атми. Це не народження тіла. Якщо таке народження трапляється, відкриваються всі двері Параматми. Що б не відбувалося, дозвольте цьому трапиться, бо це не звичайне народження дитини. Ви всі прийшли сюди за медитацією. Тут ніхто не сидить для пізнання чоловічої чи жіночої природи. Всі сидять тільки заради медитацій. Всі ідуть до пробудження Шакті. Тут немає ні чоловіків, ні жінок. Чи ви чоловік, чи жінка – тому, хто намагається пробудити Шакті, прийдеться стати жінкою.

Коли це відбувається, кожен повинен бути залишений сам собі. Люди можуть кричати, плакати чи кататися по землі. Дозвольте їм робити все, що вони захочуть, щоб виразити свої родові муки. Тоді народиться блаженство і відбудеться багато чудесного. Дозвольте всьому трапитися, ніхто не повинен їм допомагати. Може так трапитися, що ваше тіло відірветься від землі та полетить. А можете відчути, як тіло сильно збільшується чи зменшується.

Якщо ви поклоняєтеся якомусь богу чи богині, то може так трапитися, що ви станете його голосом. Всяке може бути. Нехай процес продовжується, поки вона не пробудиться і не завершить свою подорож. За будь-яку ціну вона повинна завершити свій шлях. Це виключно ваша особиста подорож. Ось чому вам не потрібно розповідати іншим про особисті переживання. Я бачив: коли це відбувається, люди зовсім змінюються. Махавіра став оголеним. Міра танцювала в любові Крішни. Чайтанья  занурився в себе.  Нанак став мовчазним. З Кабіра виходили куплети чи рядки – дохі (вид віршованого розміру). Ісус був розп'ятим на хресті. Будда був настільки вражений, що пройшов шлях в сотні миль від Бодхгаї до Саранатха, зберігаючи повне мовчання.

Я бачив, як Четана за одну ніч стала йогом і занурилася в глибоке самадхі. З терпінням та відвагою зробила цю подорож. Сома з пробудженням Шакті стала Шріматою. Чандракала Пандея тепер Шраддхамата. Коли пробудилася сила води, безграмотний Шанкарананда танцював подібно оленю Кастурі, і, впавши під час танцю на землю, він отримав самадхі.

Тому я запрошую вас всіх:, будь ласка, приходьте і погляньте на свою приховану красу. Шакті – це Парамешварі, Сарвешварі, і вона сидить в кутастхі. Пробудіть її. Вона ваша Брахмані і вона познайомить вас з Браманом. Шлях до Брахмана усіяний всіма благами світу.

Якщо ви зможете її пробудити і вона досягне кінцевої точки свого шляху, будьте впевнені, що період вашого очікування закінчився. Ваша медитація завершена.

Хіба вона пробудиться від витрачання життя та часу? Повністю звільніться від того, що маєте та йдіть вперед, до нового створення. Потенціали, які нудяться, я чекаю вас, щоб вітати.
 

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 622 разів
Амріта

Амріта (Олександра Куліш) – письменник, перекладач, видавець, засновник та головний редактор порталу Мистецькі грані. Учениця Махайогі Пайлота Бабаджі (Шрі Сомнатх Гірі).

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.