Глава 8. Любов – це реалізація

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Зараз твоя мета реалізуватися і реалізація є Любов між тобою та твоїм Майстром. Тому якщо ти справді любиш Майстра, це означає, що ти любиш не Майстра, а себе самого. Як повернутись до себе? Це дуже просто - люби Майстра. Тобі відомо, що Майстер це не його фізичне тіло. Майстер це божественна милість. Є милість, яка тече через Майстра, тепер вона може бути твоєю. Тому що ти теж Майстер. Так дозволь Майстру з'явитися перед Майстром. Ця любов стане ознакою твого просвітлення та реалізації. Немає різниці між тобою та мною, тобою та Майстром. Тому що один просвітлений, а другий намагається досягти просвітлення. Вони дуже близькі, але не вводь себе в оману. Не будь особистістю, Его. Не прикидайся.

Стань собою, будь пильним, вийшовши зі своєї темряви. Ти повинен зрозуміти. Не будь своїм Его, не прикидайся. У той момент, як ти стаєш розумом, ти втрачаєш свою любов. У той момент, коли ти стаєш тілом, ти втрачаєш свою любов. Коли ти стаєш свідомістю, концентрацією, просвітлення не за горами. Твоя реалізація завжди з тобою, але ти зволікаєш, відкладаєш цю подію, тому що не думаєш, що ти сам по собі є майстром.

Всередині тебе є світло, яке очищає темряву.

Вийди з темряви, ставши собою.
Стань пробудженим.
Стань світлом.
Ти маєш зрозуміти, що це не просто двері.
Любов є справжнє просвітлення.
Ти маєш бути людиною істини.
Абсолютної істини. Не змішуючи, та без "але" й "якщо".

А якщо до такої чистоти приєднується раджас, ти стаєш людиною.
А якщо домішується тамас, ти стаєш творцем. Отже, ти дуже зайнятий створенням речей у цьому світі, але ти не створюєш, а переміщуєш речі. Ти переміщуєш речовину в речовину. Це не допоможе тобі. Ти маєш стати справжнім творцем. Брахман. І ти є Брахман. Тільки тоді твоя Любов зможе реалізуватися. Твоя Любов зможе стати твоїм просвітленням. Твоя Любов може зробити тебе Брахманом.
Нехай буде так.

 

Глава 7   Зміст   Глава 9

Прочитано 179 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.