Глава 5. Любов є вища форма єднання

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Любов є мовчазним союзом двох сердець, двох енергій, двох істот в одне. Вища форма єднання. Ми всі є пучками енергії, і цій енергії потрібен вихід. Якщо вона накопичується і не тече у правильному напрямку, це стає важким вантажем та виривається як вибух. Це щось неприємне та непоправне. Прекрасна сексуальна енергія, яка творить і створює, набуває дикої форми хтивості, і тоді ти вплутуєшся у будь-що, однак з тобою не трапляється Любов.

Любов не є вибухом. Це не хіть. Це поєднання двох гарних енергій в одну. Коли ми говоримо про любов у мирському житті, ми бачимо, як люди вступають у стосунки один з одним на короткий час і незабаром розлучаються. Розлучаються так, щоб більше ніколи один одного не бачити. Це те, що ви називаєте любов’ю. Це взагалі не має відношення до Любові. Відбувається тільки скидання енергії та й все. Тільки важкий тягар скидається на іншу людину, і все. Як може у цьому існувати Любов?

Любов є сама медитація. Любові невідомі межі. Справжня любов починається там, де закінчуються думки. Це транс, твій із твоїм возлюбленим, але транс трапляється лише тоді, коли ти витягнув себе з безперервного потоку думок. Ти поруч із возлюбленим, і ось раптово й зненацька ви стали одним цілим. Тоді тіла не можуть поділитися, тому що ви зламали межі тілесності, щоб стати одним. Не думки, не дії, а Божественна Самість зливається воєдино. Священний момент єднання. Якщо ти зробив цей момент священним, то це стає медитацією. Об'єкт зникає, залишається суть. Ви – одне.

Ми говоримо, що поважаємо та шануємо навколишній світ – дерева, рослини, річки, гори. Але коли доходить до людських істот, ми, в рази, – бовдури. А ще більшими йолопами ми стаємо з тими, кого ми любимо. У суспільстві зараз гостра нестача поваги один до одного. Ми просто прикидаємося. Ми змушуємо себе любити. Просто дія без наміру. Коли ми не знаємо, як поважати товариша, як ми можемо вимагати пошани самого божественного існування? Ти бачиш божественність у своєму возлюбленому. Ти пізнав священність у своєму возлюбленому. Якщо ні, то як ти можеш претендувати на те, що любиш? Як ви можете говорити, що готові померти один за одного? Лише порожні слова. Емоції пішли, і думки випарувалися. І потім знову повернулися до себе, матеріального.

Слово "секс" викликає мурашки на спинах деяких людей. Наче відбувається щось недостойне, нечисте. Нас привчили до думки, що говорити про секс і навіть згадувати про нього відкрито не можна. Цікаво чому? Тільки уявіть, якби наші шановні батьки не зустрілися і не поєдналися у священному союзі, нікого з нас зараз би не було. Яким же є священний союз, який дає життя найпрекраснішому з істот, коли-небудь створених Богом! То чому ж ми ображаємо цей священний союз, вважаючи розмови про нього непристойними та хворими? Адже секс такий природний! І якщо близькість відбувається у любові, вона стає медитацією.

Коли тантра говорить про любов, вона не має на увазі лише тілесну близькість. Майстри тантри використовують разом любов та секс як засіб досягнення медитації. Неповні знання дуже небезпечні і, на жаль, нерозуміння тантри призводить до розбещеності. Це таке глибоке знання, яке говорить про те, що секс є нашою природою, тому людям просто в нього вступати та отримувати задоволення від екстазу. Через екстаз вони можуть досягти медитації. У наші дні розуміння тантри дуже перекрутили, називаючи тантричним все, що завгодно: тантричний союз, тантричний масаж, тантричний танець. Але це повністю відрізняється від того, чим є ця дивовижна практика, яка є прийняттям всього. Й сама вона є в цій тотальності прийняття, без придушення.

Тантра каже, що нема ворогів, немає несприятливого. Кожна енергія дружня, просто потрібно вміти правильно її використовувати. Якщо ти зрозумів цю істину, ти зможеш трансформувати свою любов в медитацію. Нехай твоя медитація буде сповнена любов'ю. Тоді дуже скоро ти забудеш про світ і дізнаєшся про справжні речі, які не є світом. Мирська любов – не любов, і мирська медитація – не медитація. І навіть мирський Бог – не Бог, а лише ще один спосіб зовнішньої адресації енергії. Якщо ти розчинишся в словах Любов, Медитація та Бог, з цієї точки станеться злиття цих понять воєдино. Найвищою формою такого союзу стане Самадхі. Єдність з усім і єдине з цілим.

У Самадхі ти входиш у себе повністю усвідомленим, повністю зосередженим і одного разу побувавши в центрі, ти вже не будеш колишнім. Ти вже знаєш, хто ти, яка твоя позиція. Твої події відбуваються на периферії. Вони лише збурення та хвилі на воді, а не твоя природа. Механізм техніки зупинки – раптово завмерти. Це має статися раптово. Якщо ти намагатимешся завмерти, це призведе тебе до переключення в режим інертності, тому не намагайся зробити це, а раптом замри. У цьому сенс зупинки. Ти біжиш, і я говорю "стоп". Не намагайся зупинятися, просто зупинись. Якщо ти не зробиш це одразу, то ти пропустиш момент. Або ти сидиш тут, і якщо я скажу "стоп" – замри негайно на місці, без жодного руху. Якщо ти упустив точку зупинки, ти упустив основу. Потрібно робити заново. Тож просто зупинись.

Любов означає момент твоєї зупинки, щоб стати іншим. Ти – просто ти. У єдності з усім. Самадхі не зможе статися, поки ти не полюбиш себе. Ти готовий – відпусти все наносне, що не є ти. Просто звільнись, будь готовий перестрибнути. Тільки якщо ти замреш, ти зможеш перестрибнути. Отже, це об'єднання "я" з вищим "Я". Вища форма Єднання!

* * *
Бог дарував людським істотам здатність мислити та відчувати.
Мозок і серце:
Змішай їх, щоб насолодитися творінням.
Люби та будь любимим.
Але коли працює тільки мозок, Він може лише шукати докази,
щоб прийняти існування. Інтелект не готовий змішуватись
Зволожуватись теплотою емоцій.
Запам'ятай, все сухе скоро зітреться.
Дозволь йому пом'якшитися ніжним зволоженням любові. Існування відкриється назустріч тобі
так щедро, як зможе запропонувати інтелект.
Навчись змішувати.
Навчися Любити
У тебе буде достатньо доказів,
щоб задовільнити твій інтелект.
Запам'ятай, наука Духа починається там,
де кінчається наука Логіка.

Ти сам
І не тіло
І не розум
І не почуття
І не думки
І не мова
І також не тиша

ЛЮБОВ Є
БОЖЕСТВЕННІСТЬ
ВСЕРЕДИНІ ТЕБЕ

Всі вони тільки допомога
у досягненні тієї Божественності
для подяки,
для поширення сяйва
та кульмінації в цілому,
Одному ВИЩОМУ.

Любов не те, що можна вивчити
або зловити,
але
досягнення рівня розуміння, що
ЛЮБОВ Є БОГ.

Усі ті, хто любить свою батьківщину. Усі ті, хто любить життя.
Всі ті, хто хоче жити у світі та блаженстві –
Ви повинні рости всередині себе. Рости в собі – це і є ЛЮБОВ.
Це може статися лише через медитацію.
Тож вас просять медитувати.
Медитація в один момент часу.
Не один день, ви можете робити це в будь-який день,
коли захочете.
Але переконайтеся, що ви не самі.
Цілий світ в вас.
Це Універсальна Любов, Універсальний запит,

Любов дозволяє радість, навіщо гаяти час у ненависті?
Це злив енергії.
Люби себе, і ти знайдеш БОГА в собі.
Хто я та хто ти?
Ми всі його продовження.
Тож будь обережний, ненавидячи.
Ти втрачаєш свій рівень.
Ми тут для сходження, навіщо падати вниз?
Прокинься уві сні, прокинься в радості.
Прокинься в щастя.
Ти і Я станемо тоді одним.

Любов означає лікування наших недоліків.
Любов означає надія.
І коли ти закоханий у себе,
Ти сподіваєшся стати одним із найвищим "Я".
Найвище "Я", яке не десь зовні.
Воно всередині тебе.
Відчуй його сяйво.
Відчуй, як воно веде тебе.
Відчуй, як воно резонує. Тоді ти станеш одним із цілим.

 

Глава 4   Зміст   Глава 6

Прочитано 176 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.