Глава 20. Брахман

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Я є самість, як Істота (Буття) і як Душа чи Атма. Я був єдиний із Брахманом, Вищою Божественною Свідомістю, але зараз я маю індивідуальність (індивідуальність Душі). Брахман означає Існування, Буття, що охоплює всі Всесвіти. Душа (Атма) означає Міні всесвіт у всьому Всесвіті, і вона має безліч тіл. Осягаючи себе як Душу, я осягаю Всесвіт. Таким чином, Прана з'явилася з мене. З Прани з’явилась Пракриті, Мая. Пракриті є єдність всієї матерії у Всесвіті (матеріальна природа Всесвіту: груба, тонка і каузальна). В результаті моєї взаємодії з Пракриті виник ум. І тепер цей Міні всесвіт контролюється, управляється та організовується умом. Ось чому ум претендує на роль господаря цього Міні всесвіту.

Однак це не так, оскільки ум знає, що походить від мене. Вся Душа, яку ми знаємо як “Самість” або “Справжню Сутність” або “Індивідуальність”, поневолена облудливим умом, і вона стала Всесвітом ума. Але коли ум стає всесвітнім (мирським) умом, він також стає обмеженим, отже, ум сам себе обмежує. Кожен ум має свої складнощі в тому, як співіснувати з безліччю різних сутностей, ум так само має неодноразовий досвід народження та помирання. Це створило враження про ум, що він не є Істина чи Істинний Майстер, й таким чином, ум починає відчувати “я повинен стати не умом, або ж я повинен вийти за межі ума, хибного ума, тоді з'явиться справжній, істинний хазяїн”.

Уму доводиться здійснювати подорож у багатьох тілах і свідомостях, отримувати досвід багатьох життів. Так він створює Самскари (враження від того, що сталося), Прарабдху (долю), Бхогу (переживання проявленого світу), і стає творчим колесом життя. Але настає час, коли ум хоче звільнитися від облуд або від їхнього впливу, він хоче знайти притулок у своєму джерелі.

Істина свідчить, що я є Істина, котра відома як Істинна Сутність, Суще, Буття та Атма. Вона – це все, що ви бачите, що ви відчуваєте: торкніться до цього і ви пізнаєте Істину. Істина є Бог.

Істина є Брахман. Істина є Буття. Істина стала цим Всесвітом, і Я є ТО. Таким чином, як Брахман, я можу стати повелителем (володарем) Всесвіту, творчою силою Всесвіту.

Але як “Самість”, як “істина Сутність” (індивідуальна душа), я обмежив Всесвіт. Той, що став відомий як Міні всесвіт – тіло. І це не приведе мене до просвітлення чи особистої реалізації у цьому житті. Тому я думаю почати свій шлях туди, звідки я прийшов, щоб стати Вищою Свідомістю – Брахманом, і насолоджуватись усім цим Існуванням, цим Буттям. Це означає, що мені потрібно розпочати свою подорож звідти, де я виявив кінець цього Всесвіту. Я маю вийти з Маї, уникнути поневолення своїм же власним творінням. Я повинен стати не хімією, фізикою, математикою чи природничими науками, оскільки вони – властивий мені спосіб організації мого світу (ума), моєї нервової системи, мого ефірного тіла, фізичного тіла, вогняного тіла, тіла вітру та простору. Я створив стільки місць, де я побував, і де перебуваю зараз. Я повинен стати Брахманом, а отже, повинен почати свій шлях від Нижчої Свідомості до Вищої, досягти Цілі мого Життя – стати Брахманом. І це можливо лише єдиним шляхом – за допомогою Гімалайської Сіддха Йоги. Гімалаї – це місце, де можна дізнатися всі секрети людства. Священні та таємні знання про тілесний ум, Всесвіт, справедливість, правопорядок, про вчинення праведних діянь. І все тому, що там, у Гімалаях, живуть усі Сіддхи, і вони приходять та йдуть через Гімалаї у свій світ Вищої Свідомості. Та найвищого тілесного знання.

Вони використовують науку про Сонце та Місяць, яка всюдисуща, яка не має ні минулого, ні майбутнього. Цей час все розділяє, адже він є джерелом ума і змушує Сонце та Місяць ходити орбітами. А вони створили таку гравітацію, у якій можуть вижити як священні тіла, священні планети.

Як Пайлот Баба, я завжди любив Гімалаї. Я прожив у Гімалаях останні 40 років. Коли я там перебуваю, то вступаю в контакт із безсмертними Сіддхами, до того ж вони є безсмертними у своїх фізичних тілах. Багато Сіддхів безсмертні, перебуваючи у своїх астральних тілах, і багато хто так само безсмертні в інших тілах – тілі Вітру та Акаші. Вони живуть у Звукові та Світлі та можуть пересуватися зі звуком та світлом. Отже, я повертаюся додому, адже я готувався, практикував, щоб повернутись додому! Я представник Гімалайської Йоги Сіддхів, але зараз я, в певному сенсі, знаходжуся разом з усіма вами, тому що мене попросили Гімалайські Майстри принести Йогу людям заради їхнього просвітлення, усім тим, хто готовий стати для решти людства мостом, тим, хто веде нас від страждання, болю та печалі. Я прийшов до вас з великим вченням про Самадхі.

САМАДХІ ЦЕ ОКЕАН ДУХОВНОГО СВІТУ

Самадхі вміщує результати всіх духовних практик. Будь то Веди, Шастри, Пурани (індійські релігійні писання) або інші Священні Писання – всі вони походять від світлих Майстрів минулого часу.

Але наш час відрізняється від попередніх часів. Інтелект або інтелектуальний спосіб життя призвів до безлічі розвинених наукових відкриттів та їх застосуванню. Ви так зачаровані сучасними зручностями та розкішним життям. Світ, у якому ви зараз живете, зовсім не схожий на той, яким він був раніше, він дуже змінився. У світі нашого часу немає того ума, що спонукав великих Майстрів Сіддхів колишніх часів йти в Гімалаї. Ваш ум сьогодні чудово оснащений високими інтелектуально-науковими підходами, і він дуже питливий щодо всього. Мається на увазі наука, яка привнесла стільки різних можливостей для вивчення нашого Всесвіту.

Але ви не використовували вашу науку, вашу розумність для власного розвитку (для пізнання Душі). Ви завжди перебуваєте у Свідомості власного ума та тіла. Ваш ум став тілом, і він перетворився на Самоусвідомлення (Індивідуальна Свідомість), ваш ум став причиною появи всіх науково-технічних можливостей і матеріальних благ. Всі вони невпинно прикрашаються умом настільки, що ви непомітно для себе починаєте сприймати ум як найвищу науку (істину). Ви змушені визнати мудрість вашого ума. Але зараз настав час зупинитися і змусити ум відчути, що його немає. Стан відсутності ума є свобода для ума. “Не Ум” – це свобода від окремих видів живої свідомості, таких як Тур’я (глибокий транс), Сушупті (глибокий сон), Свапна (сновидіння) і Джаграт (неспання). Вони є станами (ума) для життя в (нашому) світі. Але ум бажає увійти в Праг’ю, Рітумбхару, Бхуму і Тур'ятітту (стани Вищої Мудрості) – стан Самадхі.

Щоб стати Брахманом, я мушу звільнити розум від усіх речей або від усіх цих станів. І тоді мені треба звільнитися й від ума. Це можливо тільки в Самадхі. У тому Самадхі, яке називається глибокою медитацією, або станом “Не Ума”. Що, по своїй суті, є абсолютна Тиша, Океан без жодної хвилі. Так у стані глибокого занурення в себе в момент зустрічі із Самим Собою (своєю Атмою) із Самадхі народжується Брахман. Самадхі дасть вам можливість досягти більшого, ніж найуспішніші досягнення у світі. Самадхі приведе вас назад до ваших витоків, захованих глибоко всередині вас. До найглибшого відчуття себе – до місця, яке називається Сат-Чіт-Ананда. Усвідомлення чистої Тиші – це ТЕ, у чому немає поділу. Немає дуальності. Немає обмежень, немає границь. Ви стаєте Брахманом. Тоді ви будете так само здатні осягнути в собі Крішну, Раму, Будду, Христа. Всі великі Вчителі та великі душі, вільні від ума.  

Далі ви станете одним з тим, у чому немає минулого і майбутнього, а є тільки Всюдисуще Тепер. Місце, де зустрічаються Народження та Смерть. Де Світло і Темрява зливаються воєдино. Вам доведеться стати всім цим, якщо зумієте зупинити тяжіння зовнішнього світу.

Я маю на увазі, що ви просто повинні відпустити свій ум, і це зробить вашу медитацію ще глибшою. Ваші відчуття підкажуть вам, чи перебуваєте ви під впливом місячної активності, що дасть вам можливість насолоджуватися божественним життям у Всесвіті суто Кармічного Світу. Оскільки, як Душа, ви створили багато світів. У цих світах ви створили багато різних істот. Отже, всі істоти повинні зрештою померти, щоб трансформуватися задля досягнення вашої Вищої Свідомості. Спогади вашого ума можуть вам розповісти все. Усі загадки вашого минулого можна знайти там, і зробити це можна без будь-яких допоміжних засобів.

Так ви почнете розуміти: Хто Ви? Для чого ви народилися? Для чого ви прийшли у цей світ? Що ви тут робите? Чи правильно те, що ви робите, чи ні?

Якщо ви знаходитесь під впливом Сонця, тоді цей світ буде для вас іншим виміром. Такі обидва аспекти, кожен із яких вам притаманний. Ви не знаходитесь ні зліва, ні з права, ні вгорі, ні внизу. Ви не є десятьма вимірами, і ви не є ні минулим, ні майбутнім. Ви перебуваєте в теперішньому, якраз у центрі всього, що відбувається, і усвідомлення цього є вашим шляхом до Самадхі. Це означає, що всередині вас присутній цілий Всесвіт.

Відколи, як народився Будда, народилися Христос, Рама, Крішна. Відтоді, як народився Нанак, Кабір, святий Франциск або Ріші Нарада, народилися Шива, Парваті, Ґанеша, Вішну, Лакшмі, Брахма, Сарасваті та інші просвітлені особи. З того часу вони всі знаходяться дуже близько від вас, на відстані витягнутої руки, тому що ви тепер самі стали Всесвітом. Всесвіт – це Всесвіт Брахмана.

Всесвіт – розділений, але Брахман – неподільний. Брахман є всюди, у кожній речі, у всіх проявлених П'яти Елементах матеріального світу. В Елементах, з яких створено людське тіло.

Брахман існує всюди в тому, що ви називаєте світом фізики, хімії або Природних Наук. Не було б цього світу, якби Він не був би всюдисущим. Таким чином, ви – це я, а я – це ви, я – це він, а він є я, я є всюдисуще ТО і ТО є я. Я нічого не роблю – це є ТО, що все робить.

Він (Брахман) є Той, Хто діє. Але я відчуваю себе відповідальним, я – дію. А отже, усі мають стати Брахмою, котрий вищий за всі ці речі. Цей Брахман проявиться у вас. Усі Сіддхи з'являться у вас.

ЦЕ – ВЧЕННЯ ПРО СОНЦЕ Й МІСЯЦЬ

ЦЕ – ВЧЕННЯ ПРО ПУСТОТУ

Гімалайська Сіддха Йога – це наука або вчення, що відкриває цей світ, оспівує цей світ і дозволяє жити за межами цього світу. Ось таку істину ви виявите. Якщо я, як Пайлот Баба, став Брахманом, я живу Брахманом, знаходячись скрізь у Всесвіті. Але це не стосується тіла. Це стосується Свідомості. Тоді чуму б вам не спробувати стати такою ж самою Свідомістю, яка відчувається як Брахман. Саме для цього вам пропонується Гімалайське вчення.

Замислімося – чи вільна ви людина? Чи звільнилися ви від свого ума, щоб йти до Самадхі? Для того, щоб допомогти цьому світу, допомогти Всесвіту стати вінцем краси для всього людства у всіх сенсах.

Якщо у вас голод, якщо у вас спрага, якщо ви прагнете істини, тоді киньте це, зупиніть це, звільніться спочатку від рабства чужих ідей, чужих думок, чужих навчань для того, щоб прийти до світла вашої Істинної Сутності, вашої Душі, що дасть вам найвище Просвітлення. Найвище Самадхі.

Гімалайська Йога надає вам трохи, що необхідне вам, щоб відкрити себе, виявити ваш справжній дім, виявити спосіб життя в цьому світі.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ШЛЯХ ІСТИНИ.  

ПОХОДЖЕННЯ ІСТИНИ.

НЕМАЄ НІЧОГО БІЛЬШЕ ЗАГАДКОВОГО У ЖИТТІ, НІЖ САМЕ ЖИТТЯ.

МУДРІСТЬ ПОЛЯГАЄ У ТОМУ, ЩОБ ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВИТОКІВ, СТАТИ ОДНИМ НАВІКИ.

 

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 273 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.