Глава 17. Час та простір

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

НАУКА ТА ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО ВИБУХУ

Те, що наука називає ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО ВИБУХУ, насправді було досліджено Гімалайськими Сіддха-Майстрами минулого і теперішнього набагато раніше.

Краса в тому, що обидві сторони говорять про одне і те ж, хоча наука Духа зробила крок набагато далі. Тому вона відома як мистецтво досягнення єднання Часу і Простору, що має назву ВИЩА Свідомість або БОГ або ТВОРЕЦЬ.

Зрозуміймо час і простір в простішому варіанті, щоб вийти з Фізичного плану на Космічний.

Час означає “КАЛА”

Немає різниці між Часом і Простором, як Часом, на ім'я Кала.

Простір.

Простір містить все, нескінченність, вимір та гравітацію, але якщо немає часу, тоді Простір втрачає своє значення. Не існує різниці між часом і простором. Це означає, що вони зливаються в один вимір для того, щоб стати часом. Час – це смерть, але смерть не є час. Час також має померти. Саме час завершує і руйнує все. Кожен момент є час, і постійно відбувається смерть кожного моменту та народження нового моменту.  Все рухається.

Це час, що переходить у життя, так що знайдіть час для Себе Істинного і цей час буде САМАДХІ.

Самадхі – це коли ви стаєте Самим Собою Істинним. Атмою, а Атма – це час.

Ви повинні СТАТИ ЧАСОМ

 Ви не повинні рахувати час, проводити час, а бути в теперішньому моменті, який є у вас. Під час вашої практики ви рахуєте час. Під час вашої практики ви очікуєте, що щось трапиться. В цьому процесі ви не належите собі, і цей перебіг часу зменшує вас, і життя вмирає повільно і поступово. Це відбувається, тому що час це ви. Станьте ЧАСОМ і ви в Самадхі.

ЧІНМАЯ КОША АБО КОСМІЧНЕ ТІЛО:

Чому ви чогось чекаєте, проводите в цьому час, витрачаєте його? Навіщо ви практикуєте, чому просто не стаєте Атмою, чому ви не є Час, чому ви не Самадхі? Як уже раніше пояснювалось про п'ять тіл, існує ще шосте тіло, відоме як Брахмандія тіло, або Чінмая тіло, ви можете назвати це також – Космічне тіло. Більшість Сіддха-йогів живуть в цьому тілі, тому що час не може знищити його, це тіло існує завжди. Спочатку стирається фізичне тіло, після цього – ефірне тіло, потім тіло духу і тіло вітру, яке є тіло ума.  Потім тіло Акаша (Простір).

Потім Звук. І потім Світло.

І тепер ви в Чінмая тілі, якщо ви справжній йогі. Це ваше Самадхі. Це може статися тільки в Самадхі. Після цього ви виходите в стан Нірвани, в якому не існує жодного тіла.

Кожен повинен бути готовий до трансформації, але ви не готові, тому що ви нерозлучні з умом про здоров'я, багатство, красу цього світу. Ви можете бути найбагатшою чи великою людиною в цьому світі. І ви зайняті своєю особистістю, насолоджуєтеся багатством, так що час уже відсікає вас і буде це робити. Все це безглуздо, щоб зупинити час, якщо це стосується вашого здоров'я, вашого багатства чи вашої краси, вашої особистості. Ваша життєва позиція навряд чи допоможе зробити вас вільним від часу. Можливо, ви живете для блага людства або у служінні страждаючим людям, або у служінні духовним людям. Ви також можете накопичувати багатство в іншій формі, але це не відведе від вас меч часу. То чому ж ви не припините це? Якби ви могли зрозуміти, що ви вже достатньо зробили в цьому світі. Ви отримали вже достатньо знань, відкриттів та досліджень у цьому світі, щоб час не почав руйнувати вас. Сам Час говорить про те, щоб дати вам можливість вернутись.

Саме тому – Гімалайська Сіддха Йога.

Я запрошую вас у цю подорож, яка приведе вас і познайомить вас з Самим Собою Істинним. Гімалайська Сіддха Йога збирається відкрити вам правду життя. І це тільки ІСТИНА.

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 150 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.