Глава 16. Гравітація

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Гравітація – це універсальна сила. Весь Всесвіт збалансований, тому що існує Гравітаційне тяжіння. Подібно цьому в нашому тілі всі п’ять шарів або кош і всі чакри, всі елементи приведені в рух гравітацією. Гравітація – це ваша Довіра. Якщо ви можете довіряти тому, хто ви є, в те, що ви маєте, що ви можете робити, тоді ця довіра є ваше Істинне Я, як ваше Благочестя і як ваша Асміта, вона з’єднає вас зі всім. І ви зрозумієте, що ви є Атма. Це ви, ті, хто є Параматма. Це ви в Самадхі. Це трапляється тільки тоді, коли ви маєте досконалу ДОВІРУ. Це сила Гравітації Вищої Свідомості.

Пам’ятайте, ваша ДОВІРА – це ваша ІСТИНА. Істина основа всього та незмінна.

Якщо ви віддаляєтесь від Істини, ви віддаляєтесь від своєї Істинної Сутності.

ВЕРТАЙТЕСЬ! ВЕРТАЙТЕСЬ ДО ТОГО ГРАВІТАЦІЙНОГО ТЯЖІННЯ – НАЗАД ДО ТОЇ ВІРИ, КОТРА Є НІЩО ІНШЕ ЯК ВИЩА СВІДОМІСТЬ

 

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 104 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.