Глава 13. Гімалайська Сіддха Йога

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Зупиніться на мить і задумайтесь, хто ви?

Запитайтесь себе: хто створив вас і цей чудовий світ? Що це за сила й звідки вона прийшла? Що таке еволюція? Що сприяє розвитку світу? Хто ви?

Здається, що величні Гімалаї зі всією їхньою твердістю та милістю запитуються в людства

ХТО ВИ?

Величність, покриті снігом вершини, сіяння, магнетизм Гімалаїв можуть відкрити великі таємниці. Це відбувалось протягом багатьох століть та продовжує відбуватись. Тільки істинний шукач знайомий з мистецтвом отримання цих священних знань, цієї священної істини життя.

Гімалайська Сіддха Йога – це практика Істини – САТ – тільки Істини. Вона має в собі глибину істинного знання і зв'язок між вами істинним та вашою особистістю, тобто, між вами й світом – Істиною Пракриті. Значення слова "Гімалаї" це "Обитель снігу" (Heema-laia) або помешкання снігу, котре містить в собі всі дрібні таємниці про рослини, дерева, мінерали, котрі ростуть на них або сховані під гігантськими засніженими вершинами Гімалаїв. Коли приходить літо, таємниці Гімалаїв розкриваються. Те ж саме відбувається при виконанні Садхани (Духовної практики). Завдяки Тапасу (Аскезі) всі штучні оболонки згорають, тануть. Ніби проявляються назовні справжні кольори та відтінки флори й фауни гірських вершин. Наше життя у великій мірі схоже на засніжені вершини Гімалаїв. Воно сповнене Божественним, котре залишається прихованим та покритим снігом Невігластва до тих пір, поки Великий Гімалайський Сіддха Майстер не покаже шлях. Не розповість, як розтопити сніг та відкрити приховані скарби вашої Божественної сили.

Гімалаї – це не тільки найвищі гірські вершини світу, але й Вища Божественна Свідомість світу, в якому міститься священне таємне Знання. Гімалайська Сіддха Йога – це знання чи наука світла, знання про Вселенську Прану. Це знання про життя, це знання про Сонце й Місяць. Воно проявляється, як життя кожної живої істоти. Це практичні знання, що приводять людину від Людського до Божественного. Тіло можна контролювати за допомогою ума, ум – за допомогою прани, а Прану – за допомогою свідомості (Четна). Це є шлях Гімалайської Сіддха Йоги.

Якщо ви практикуєте таку божественну йогу, то просвітлення прийде до вас. Це буде пізнання Вищої Божественної Свідомості. Ви йдете на зустріч з Самим Собою.

Відповідно до науки, Гімалаї виникли з Океану. Древні писання стверджують те ж саме – що це дар Океану, котрий містить в собі всі скарби та всю істину Всесвіту. Всі скарби та добробут світу. Всі таємні трави, всі містичні та божественні предмети виникли при "збиванні" океану, так само як збивають молоко, щоб отримати масло. Відтоді Гімалаї стоять непохитно. За межами людського ума та інтелекту.

Як згадувалось раніше, Гімалаї стали свідками великого втілення Свідомості – В’яса продиктував Веди Шрі Ґанеші, котрий записав їх.

Весь епос, вся філософія були народжені в Гімалаях й також всі великі святі та мудреці, ріши та шукачі істини знайшли своє першоджерело, свій початок, свою істину в Гімалаях. Попри те, що всі священні знання  існували та існують в Гімалаях, вони не були принесені людству у своїй істинній формі. Це священне знання замасковане або приховане, а його спотворені версії подаються як вчення так званими Гуру чи Інтелектуальними Майстрами. Я відношусь з відповідною повагою до кожної такої душі та ніяким чином не хочу нікого образити. Я тільки хочу дати правильний напрямок руху, виходячи з великого досвіду аскези й практики. Я роками мандрував Гімалаями, і те, що я тут говорю є мій особистий досвід та результат моєї Садхани (Практики) плюс Милість мого Духовного Майстра – мого Гуру.

Духовні знання – це ваша Внутрішня Трансформація, пробудження Істинної Сутності – вихід за межі ума, до Душі.

Ці знання й техніки широко викладаються по всьому світові, але вони мають відношення тільки до фізичного здоров’я, до науки про ум, однак ніхто не вчить мистецтву досягнення Самого Себе. А це паломництво від вас до вашої Істинної Сутності.

Однак, я не втрачаю надію, і якщо ви готові та відкриті, то у вашому житті відбудеться щось велике. Все, що вам для цього потрібно – це провести якийсь час в Гімалаях або пройти навчання Гімалайської Йоги під вмілим та компетентним керівництвом. Вивчіть вищі ідеї про те, як прожити Життя, як жити у просвітленні. Зрозумійте, якщо вчитель є Істинним майстром по лінії передачі Гімалайських Сіддхів, то він завжди буде прагнути мати досконалих учнів. Це трансцендентний метод розповсюдження мудрості. Це не пересічні голоси людських істот. Це досвід Гімалайських Сіддха Майстрів.

 Це таємниче вчення передавалось тільки від Садгуру до учнів. Для цієї практики ваша готовність, як учня, дуже важлива, оскільки ви отримуєте велике Знання. Якщо ви готові – то ви будете вибрані для прийняття цієї мудрості в себе.

Ваше життя – це ваш скарб. Сіддха Майстри не зацікавлені в тому, щоб змінити ваші переконання. Важливим є тільки ваше прийняття та рух по цьому шляху з довірою. Це може відбутись в будь-якій частині вашої життєвої мандрівки. Все, що потрібно – це ваша доступність для самого себе. Практикуйте очищення вашого тіла, ума та інтелекту (Розуму, Буддхі). Приведіть своє життя в належний стан з допомогою досконалої асани, пранаями, мудри, бандхи та медитації.

Йога – це велика наука для вашого тіла, ума та душі. Вона завжди корисна для нагальних потреб тіла і для майбутньої культурної еволюції. Сьогодні різні види йоги викладаються по всьому світові. Це стало продаватись, як товар масового вжитку, але будьте уважні, не станьте самі товаром. Не втягуйтесь в це. Не дозволяйте збити вас з пантелику.

Ця книга – моя спроба досягнути звичайної простої людини. Я багато мандрував цими священними місцями, і Наука Самадхі була подарована мені Гімалаями, як дар. Отже, у мене не було бажання зберігати ці чудові знання тільки всередині себе, але передати цю священну науку шукачам по цілому світу. Здається, Гімалаї – це місце, де божественність завжди присутня, завжди діє. З одного боку, є люди, котрі прагнуть розвивати в собі божественні якості; а з іншого боку, є божественні істоти, котрі стали людьми для досягнення загальнолюдської істини, для розуміння того, що таке біль, що таке страждання. Божественне приймає людську форму, щоб відчути біль та страждання, через які проходить людина. Людські істоти вдосконалюються як Сіддха Майстри для того, щоб відчути Божественне. Й ті та інші є шукачами, люди шукають божественності, а божества приходять в людській формі. Це може бути Шива, Брахма, Вішну або інші боги та богині. Багато разів вони приходили на цю планету, щоб зрозуміти людське життя. В Гімалаях є досвід і тих, і тих. Є багато Сіддха Майстрів, котрі спустились з Гімалаїв і потім повернулися, тому що вони безсмертні. Вони можуть виходити в астральне тіло та подорожувати де завгодно та як завгодно. Вони можуть жити в космічному тілі, а можуть також вернутись і в фізичне тіло. В Гімалаях є багато таємниць. Коли ви їх осягнете, то ви відчуєте, що знаходитесь і не на Землі, і не на небі, ви в якомусь особливому місці, котре не належить ні Землі, ні небу.

Це земля людей Божественних, просвітлених, реалізованих. У вас, у кожного є можливість прийти до Божественного. Це досягнення є ваш Тапас (Аскеза), ваша спокута, ваша практика.

Але це – специфічна Карма. Якщо ви хочете оволодіти самим собою, своїм тілом, своєю духовною глибиною. Якщо ви хочете злитись з Божественним, тоді відкрийте своє серце. Ви хочете відкинути ум і відкрити дорогу до серця, і це можливо, будучи людиною, оскільки тільки у людини є можливість пройти через все це до стану великої божественності. Ви можете використовувати природу, або слова, або думки – але не ставайте користувачем чужого досвіду. Те, що вам потрібно, це стати самим Собою, пережити це, випробувати це.

Це може зробити вас просвітленим, реалізованим, але лише в тому випадку, коли ви знаєте, як практикувати. Іронія полягає в тому, що вам не відома точна інтенсивність практики, ви практикуєте крії, але ви не знаєте, який досвід треба отримати. Гімалайська йога – це означає повністю стати цією практикою, переживання її та вихід за її межі.

Це наука про еволюцію. Еволюція відбувається завдяки теплу – кожної миті на Сонці відбувається еволюція і створюється нове життя – новий атом. Всі атоми – це життя, вони рухаються в напрямку сили тяжіння, а потім розсіюються та розчіплюються. В науці це описується як злиття і розчеплення.

Правда полягає в тому, що Спускання – це один шлях, а Сходження – протилежний. Той самий процес і з чоловіком. Він розігрівається і не може втримати свою енергію – відбувається розрядження, спустошення. Але в нього немає можливості прийняти або запліднитись, завагітніти. Разом з тим, жінка  приймає – і це повна протилежність – в її утробі відбувається творіння, зачаття. Все, що відбувається в утробі матері – це тільки завдяки її енергії. В результаті зустрічі Пуруші та Пракриті відбувається творіння. Все відбувається через інтенсивне виділення тепла – воно розчіплюється, а інше з’єднується для творення чогось нового. Смерть двох енергій дає життя третьому.

Вода розігрівається – енергія Прани – рідина в утробі матері, вона твердне – ця тверда частина розігрівається та проявляється як невеликий вогонь, що переростає у велику форму і вилітає з твердого тіла, формуючи свідомість всередині утроби. Той же процес: вода Всесвіту розігрівається, твердне, з цього вивергається вогонь у формі орбіти та створює гігантську фігуру у просторі, приймаючи форму Сонця. Таким чином, еволюція щомиті відбувається у Всесвіті, а також в кожному дрібному всесвіті, тобто, в нашому фізичному тілі.

Гімалайська Сіддха Йога сконцентрована на розумінні того, як повернутися: від МАТЕРІЇ до ПРАКРИТІ, а потім до ПРАНИ та зрештою до ПАРАМАТМИ, Вищої Божественної Свідомості.

Ми застрягли на рівні МАТЕРІЇ та забули про нашу подорож у зворотньому напрямку. В Гімалайській Сіддха Йозі мова йде про те, щоб зробити повний розворот і повернутися, піднятись від Грубого Фізичного Рівня до Божественного Найтоншого рівня.

Тут ми намагаємось спростити це знання наскільки це можливо, щоб кожна людська душа змогла це зрозуміти та почати подорож у зворотньому напрямку.

ЯКЩО Я ЗМІГ ДОСЯГНУТИ СВОГО ДЖЕРЕЛА, ТО ЧОМУ Ж ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ?

Ми спробували зібрати разом дуже потужні мудри для вашої практики, і під вмілим керівництвом вашого Майстра, котрий допоможе вам почати, ви зможете прийти до повної тиші, навіть виконуючи свої мирські обов’язки й проживаючи чудове життя.

ЗЦІЛІТЬ СЕБЕ, ЩОБ ЗЦІЛИТИ СВІТ

БЛАГОСЛОВЛЯЮ ВАС ВСІХ

 

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 158 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.