Глава 12. Індивідуальна істина та вселенська істина

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Давайте ще трішки розширимо наше розуміння Істини. Істина містить в собі Індивідуальну (Приватну, Особисту) Істину й також Всесвітню (Універсальну, Космічну) Істину.

Але Вона одна – ТІЛЬКИ ОДНА. Яке існування, така й воля. Кажуть “yadha pinde, tatha brahmande”, або “який атом, такий і Всесвіт”. Ця Істина – це Віра. Віра – це ваша особиста енергія, котра є джерелом всієї діючої енергії. Вона напряму пов'язана з усім Всесвітом.

Але ум створив об’єктивну та суб’єктивну Істину, а наука створила переконання або судження. Переконання потребують доказів, але ІСТИНА – ЦЕ ІСТИНА, вона дана нам як віра – це називається ДОВІРОЮ. Довіра не може змінитись. Переконання змінюються. Довіра проявляється як любов, як співчуття. Довіра приводить нас до смиренності. Довіра зобов’язує нас. В Довірі немає запитань, немає сумнівів. Це завжди готове прийти до вас. Отже, якщо ви хочете отримати та пережити Довіру, виходьте за межі всіх крій, всіх технік, всіх мантр, всіх сил. Якщо ви довіряєте, то у вас є все, так ви стаєте Творінням. Ваша Довіра еволюціонує в Істину. Коли Довіра всередині вас переростає в Істину, то це збурює творіння всього життя, і воно стає хвилею життя, її досягненням, повнотою, реалізацією. Це стає самим ЖИТТЯМ. Життя, в якому проявляються два кінці, два кути, дві сторони. Тут треба знайти баланс. Однак, якщо ви усвідомите середину, то ваше життя тектиме.

Сонце неподільне. Істина реалізовується як Істина від Бога, кінцева абсолютна Істина. Це кінцеве – це Параматма або Парам-таттва (Вищий Абсолютний Елемент). Ця Довіра Істині є простір, таким чином це Батько або Творець всього. Ви не є індивідуальною Довірою. Це стає Часом. Час – це Прана – рух – Життя, що стає творінням реальності.

Для досягнення цієї Істини вам потрібно повернутись до Віри – до Довіри. Ця довіра допоможе вашому розумінню, допоможе кристалізації вашого істинного Я, Вашого Буття, Бога. Це неможливо виразити словами, але це можливо пізнати через власний досвід.

Я доношу до вас Істину, котра прийняла форму слова в Гімалаях, котра була пережита на реальному досвіді, котра була голосом простору в Гімалаях. Її пережив мудрець В’яса, однак він не зміг записати її, оскільки інформація приходила до нього з такою швидкістю, що він не міг виразити її словами. Він попросив допомоги у всіх мудреців древності та свого часу, але вони всі виявились нездатними зробити це – знайти потрібні слова. Цей потік інформації був настільки швидкий та інтенсивний, священний і таємний, що він був вимушений попросити сина Господа Шиви – Господа Ґанешу, котрий є уособлення знання, інтелекту та мудрості, записати цю священну інформацію. Господь Ґанеша погодився і ця інформація отримала словесну форму й стала священним текстом Всесвіту.

Мова йде про ЧОТИРИ ВЕДИ, які вимовив і транслював мудрець В’яса, котрий став голосом простору, а Ґанеша записав. Вони існують у просторі Гімалаїв дотепер.

Якщо ви володієте аскетизмом – Тапасом (Тапас – хатха-йога сили волі), то ви повинні зібрати всі свої відчуття – фізичні, астральні, космічні, – щоб повернутися. Це може принести вам страждання – фізичні, ментальні, духовні – але продовжувати аскезу. 

Господь Шива сказав Парваті: “Якщо Ти хочеш стати Аді Шакті, Вищою Первинною Божественною Жіночою енергією – БОЖЕСТВЕННОЮ МАТІР’Ю – Абсолютною СИЛОЮ, то Ти повинна пройти через Тапас і згадати це, тобто, знову набути своєї сили”. Ця сила вже є всередині, але потрібно зрозуміти її та бути в повній згоді з нею. Господь Шива надалі дав вказівки Парваті, щоб Вона сиділа та їла тільки траву, потім перейшла тільки на воду, а потім відмовилась й від цього. “Відмова від води та виживання на одному лише повітрі. Тільки тоді ти зможеш стати джерелом всієї енергії – Аді Шакті. Немає потреби ні в яких мантрах чи будь-яких інших діях – тільки хатха-йога всієї твоєї сили волі”.

Неможливо уникнути Тапасу (Аскези), якщо ви хочете пізнати себе – Найвищу Божественну Свідомість, хочете отримати Просвітлення. Отже, ви повинні контролювати це тіло, а також його зв’язок з внутрішнім світом, оскільки тіло створене з їжі, випалено з землі. Таким чином ми починаємо підніматись від фізичного тіла до ефірного, потім до тіла вогню – духовного тіла, і до тіла думки – тіла вітру. Це світ відданості та любові. Після цього ми стаємо звуком і світлом. Така була еволюція, розвиток Прани з Вищого Божественного.

Також і слово СОХАМ – воно означає “ТО”, що є “Я” – “ТО”, тобто “Я Є”. (або: “(тому, що) ТО є – (отже) Я є”.)

Істина – фундаментальна та основоположна.

Істина – гранична, абсолютна.

Самадхі – це один із найвеличніших шляхів для пізнання Таємниці Всесвіту. Тільки через Самадхі ми можемо продовжувати рухатись далі до Просвітлення, ми можемо мандрувати, ми можемо піднятись на будь-який рівень Свідомості. В цьому Істина Життя.

ТВОРІННЯ БЕЗКІНЕЧНЕ

Але ця безкінечність існує всередині Всесвіту.

В кожному потоці або течії Всесвіту є висхідні та низхідні енергії. Між цими висхідними та низхідними потоками існує багато сфер або планів різних енергетичних рівнів. Хоч і все в цьому творінні зійшло від Вищої Божественної Свідомості, але тільки Людина має дар здатності піднятись назад до Першоджерела, до Витоку. Це є Вища Божественна Свідомість БРАХМАНА.

Істина – це Особиста Доброчесність

Любов – це Емоційна Доброчесність

Справедливість – це Соціальна Доброчесність

Праведність – це Доброчесність Всесвіту

Він Невидимий

Не зазнає впливу

Присутній в кожному 

Назва Йому БОГ

Назвіть Його ПАРАМАТМА 

Назвіть Його Вища Божественна Свідомість

 

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 182 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.