Глава 10. Ардханарешвара

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вище Божественне – всюдисутнє. Це – Душа і Вища Божественна Душа (Святий Дух). Ардханарешвара – це злиття чоловічого й жіночого елемента або енергій Всесвіту (Пуруша та Пракриті), що демонструє, як Шакті, жіночий Божественний принцип, невіддільний від Шиви, чоловічого Божественного принципу.

БОГ – це Пуруша, а бажання – Пракриті або Творіння. Вся світобудова є результатом Божественного бажання. Божественне для припинення своєї одинокості дало форму своїй енергії в жіночій формі; Шива дав форму своїй Аскезі (Тапасу) або Місячній енергії – так з’явився Ардханарешвара. Причина ТВОРІННЯ.

 Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 106 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Детальніше в цій категорії: « Глава 9. Гуру Аг'я Глава 11. Створення »

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.