Глава 7. Ом Тат Сат

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ом, Божественний Звук, – це найперший Звук Всесвіту або Брахмана. З цього Божественного Звуку виникли ще два: ТАТ – означає “То”, і “САТ” – означає “Істина”. Отже, коли ми говоримо “ОМ ТАТ САТ”, це значить “То, що є ІСТИНА”. “ТО” в цьому випадку означає Брахмана – Вищу Свідомість – БОГА ВСЕВИШНЬОГО.

Брахман або Вища Божественна Свідомість є основою Всесвіту. З цього все створюється і в це все повертається – це Вища ІСТИНА. Брахман також означає:

Сат Прем – або Істина Любов

Сат Бхава – або Істинне Чисте Почуття

Сат Ньяя – або Істинна Справедливість

Пунья – Праведність, Святі Справи

“Тат” або “То” відноситься до всепроникаючого Божественного Вищого Елемента, котрий є всюдисущим, тобто, знаходиться скрізь і у всьому. Котрий зійшов від Першоелемента Ефіру до Першоелемента Повітря, від Повітря до Вогню, від Вогню до Води, від Води до Землі – Землі, яка є неактивна і знаходиться в стані інерції. Все це наповнюється свідомістю тільки завдяки присутності Божественного Елементу.

Дивовижним і чудесним фактом в складі “САТ” є наступне: те, що Корисно, Позитивно, Сприятливо – це САТ.

У всьому світі релігійні тексти розповсюджують тільки одне – ВИЩА БОЖЕСТВЕННА СВІДОМІСТЬ – це ВИЩА, АБСОЛЮТНА ІСТИНА.

“То” або “ТАТ” – Вища Божественна Свідомість присутня у Свідомості всієї Світобудови.

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 137 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.