Глава 6. Три потужні енергії

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Іччха Шакті – сила Волі або Бажання

Джняна Шакті – сила Знання або мудрості

Крія Шакті – сила Дії

Всі ці енергії тісно пов’язані. Їх центр знаходиться всередині нас, і проявляється через нас. Ми маємо силу волі та бажання для досягнення чого завгодно. При правильних думках і мудрості, ми аналізуємо це і робимо дії для проявлення чи використання нашої Крія Шакті. Завдяки цьому наше тіло централізоване. Активність тіла – це Крія (Дія), активність ума – це Іччха (Бажання), а Бхавана (Глибинне відчуття на рівні Свідомості) – це Джняна.

Іччха – це здатність знати та діяти, тобто, якщо немає бажання, то немає і руху, а без руху немає й досвіду та знання. Коли ви використовуєте ці три доступні види енергії, то приходить трансформація Всесвіту.

Наприклад, коли ми пояснюємо Гімалайську Сіддха Йогу – спочатку проявляється бажання – Іччха, донести це знання великій кількості людей. Потім приходить Джняна Шакті – рух думки – що сказати й куди направитись; третьою приходить Крія Шакті – діяльність – які асани та бандхи показувати, щоб направитись в напрямку до Вищого. Можна пояснити це наступним способом: спочатку в нас появляється бажання осягнути “ХТО Я?”. Це бажання вже прийняло форму руху – руху в формі думки чи знання, направленого на те, щоб відкрити процес або метод для досягнення бажаного. Для виконання цього необхідно практикувати, і це стає Крією або Дією.

ПОВАГА – ЦЕ ВЕЛИКА ЛЮБОВ.

ВЧІТЬСЯ ПОВАЗІ, ПОВАЖАЙТЕ ВСЕСВІТ І ПОВАЖАЙТЕ БОЖЕСТВЕННУ СВІДОМІСТЬ ВСЕРЕДИНІ ВАС.

ЦЕ – ВИЩА ІСТИНА.

ТАК, ПОВЕРТАЙТЕСЬ ДО СЕБЕ.

 

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 165 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Детальніше в цій категорії: « Глава 5. Кайлаш Глава 7. Ом Тат Сат »

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.