Глава 5. Кайлаш

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Кайлаш – це ШИВА

Це не частина Гімалаїв. Він окремий від Гімалаїв. Це дуже священне і таємниче місце. Будучи на Землі, це місце має власну історію, його символ – камінь. Символ – Шивалінгам. Це означає Самадхі Шиви, в якому відсутня будь-яка активність і яке має в собі силу, енергію всього творіння. Можна сказати, що воно символізує Ніщо, Пустоту. Кайлаш здається чудовим повним мовчання – Самадхі Шиви. Це Мовчання, ця Тиша є джерелом спокою та Ананди.

Кора навколо Кайлашу

Йти навколо Кайлашу – це ніби йти власне життя, робити Парікраму (Обхід навколо, Кора) навколо свого життя. В цього процесу є початок і кінець, це означає, що ви народились, щоб померти в певному місці в певний день, і цей процес триває. Він продовжується, як символ життя, смерті, переродження, символізуючи, що якщо ви не станете Вищою Свідомістю, то ви будете вимушені помирати та знову повертатись в цей світ, і цей процес буде продовжуватись. Кайлаш запрошує вас зрозуміти вашу особистість і вашу сутність. Він дає вам просвітлення в глибокому Самадхі.

Кайлаш – це дуже чиста енергія, з якою не співпадає наш напрям гравітації, направлення сили нашого тяжіння. Ми стали лінивими. Але наш ум, котрий дуже агресивний, не дозволяє нам змінитись, зупинитись. Кожну хвилину Життя говорить: подивись на мене уважно, стань мною, – але ми кажемо: ні, почекай! Ми починаємо думати: потрібно спочатку закінчити це, потім те, потім ще інше, – і так триває безкінечно. Повна зупинка не настає ніколи. Така система. Це поневолює розум. Ми створюємо причини, щоб зайнятись чимось чи провести час. Час говорить нам повернутись, але ми продовжуємо додавати швидкості.

Коли ми робимо Парікраму, обхід навколо гори Кайлаш, котрий символізує Шивалінгам – камінь – нерухомість, це не просто кружіння, це пробуджує силу нерухомості всередині нас. Ми повертаємось до точки відліку, звідки ми колись почали. Повне коло. Круговерть життя. Тобто, Самадхі повертає нас до джерела, з якого ми всі вийшли. Шива знаходиться в Самадхі, а ваш рух навколо – це життя. Життя буде продовжуватись, але ви не застрягайте в фізичній реальності світу. Ви повинні вирости, припіднятись над цим і потрапити туди, звідки вийшли.

Ось, що я намагаюсь вам сказати:

ПРАКТИКУЙТЕ, ЩОБ ЗУПИНИТИ ПРАКТИКУ

ГОВОРІТЬ, ЩОБ ЗУПИНИТИ РОЗМОВИ

ПРАЦЮЙТЕ, ЩОБ ЗУПИНИТИ РОБОТУ

ЦЕ ДАСТЬ РЕЗУЛЬТАТ

Простіше кажучи, зрозуміймо, що коли ми ставимо кому в реченні, то ми маємо на увазі продовження. Якщо ми ставимо якийсь інший розділовий знак, це означає, що речення не закінчене. Але в той момент, коли ми ставимо крапку, проявляється сенс сказаного. Речення саме розкриває своє значення. Ви повинні створити собі установку: “Я не схід і не захід, я не південь і не північ, я – центр”. І тоді всі енергії змусять вас досягнути центру. Тому, я ще раз підкреслюю: “Практикуйте, щоб зупинити практику”.

Релігія – це мистецтво розуміння як жити в цьому світі

Духовність – мистецтво виходу за межі світу і досягнення Себе

Говоріть правдиво

Говоріть солодко

Говоріть м’яко

Говоріть доброзичливо

Що б ми не сказали, це з’єднання того, що ми бачимо, чуємо і говоримо. Початок відчуття сказаного знаходиться всередині, і це істина для нас. Отже, якщо ми хочемо досягнути нашу Істину, то наші дії, наша мова повинна узгоджуватися з нею. Наші слова – це звук, а звук – це хвилі, а у хвиль є певні частоти, центр яких знаходиться у Всесвіті. Має бути відповідність зовнішньої та внутрішньої частоти. Практикуйте, щоб була відповідність Вищій Частоті, котра є Атма, або Бог, або Вища Свідомість – Кінцева ІСТИНА.

Просвітліть тіло

Ви дуже не праві, якщо відразу шукаєте Самореалізації, просвітлення, шукаєте Бога, прагнете повернутися до Вищої Свідомості.

Це дуже високі енергії. В першу чергу, просвітліть своє тіло. Ваше тіло подібне на забиту мотлохом, неприбрану, брудну кімнату. Спочатку приберіть кімнату, і тоді в неї проллється світло. Так, спочатку просвітліть тіло, і тільки тоді ви пізнаєте, як рости вище та досягнути Самого Себе Істинного.

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 108 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.