Глава 4. Шива в Самадхі

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Шива в Самадхі означає, що Самадхі – це Шива, а Шива – це Самадхі. Шива означає тіло всіх людей, котре складається з Матерії та Свідомості (Елемент Усвідомленості), тобто:

ШАВ – означає мертве тіло + Е – енергія Усвідомленості = ШИВА – Вища свідомість

Удвох вони об’єднуються як ШИВА. Якщо ви в Самадхі, то ви Шива. Якщо Шива в Самадхі, то ви також в Самадхі. Отже, Шива – це безкінечність в Самадхі. Шива став Існуванням, Буттям і це Абсолютна ІСТИНА. Якщо Шива відсутній, то вас також немає в цьому світі, і також ніщо не існує в цьому світі. Якщо Шива продовжує сидіти в Самадхі, це означає створення світу і продовження його тривалого існування. Його Самадхі може бути зупинено тільки через любов. Ваша любов – це любов людської істоти, дитини, матері, дорослого, чоловіка чи жінки. Любов, як симпатія. Любов, як доброта, співчуття. Це означає, що любов – це ваша усвідомленість. Любов – це ваша Віра. Ця Віра є вашим центром гравітації. Ви можете йти куди завгодно, але ви повинні прийти до Самого Себе Істинного. Якщо ви не переживаєте любов, повагу до Самого Себе Істинного, то ця любов не допоможе вам стати серцем, а ваше серце – вхід до божественного Шиви. Відкрити серце – це означає стати божественною свідомістю, стати Шивою, стати вищою істотою. Отже, вертайтесь – вертайтесь до Самого Себе Істинного.

ПРОСТО ЗУПИНІТЬСЯ

ЗУПИНІТЬСЯ НА МИТЬ, тому що ви – не тіло. Ви не ум. Ви не інтелект. Ви можете пізнати, хто ви є, коли прийдете до Самого Себе у стані Самадхі. В Самадхі весь Всесвіт постає перед вами, тому, що ви є джерелом. Ви і є Істина. Ви – це Граничне, Першооснова. Ви – початок, і ви – кінець. Отже, якось ви всі повернетесь до Самого Себе. Перебувайте в Собі. Перебувайте в тілі, умі, душі.

Рухайтесь поступово – від кожного шару існування – від кожного рівня існування чи рівня свідомості – від кожного елемента, повільно, так, ніби ви повертаєтесь додому. Це і є призначення вашого життя. Це дім – це ваша ІСТИНА – ваша – ВИЩА СВІДОМІСТЬ.

 Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 133 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Детальніше в цій категорії: « Глава 3. Істина Глава 5. Кайлаш »

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.