Глава 2. Існування

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Існування цього світу основується на двох фактах:

ІСТИННЕ ТА ХИБНЕ

ПОЗИТИВНЕ ТА НЕГАТИВНЕ

Чотирма найсильнішими стовпами Релігії, що базуються одночасно на позитивному і негативному, є:

Перенестися від невігластва до мудрості, від темряви до світла, а також від смерті до безсмертя – в цьому ціль життя. У нас є обидві можливості – повернутись до свого першоджерела або продовжувати створювати карму і залишатись захопленим в замкнутому колі життя та смерті (в Колесі Сансари). Тільки у Людини є дар вибору. Благополуччя людини в тому, щоб повернутись до свого першоджерела. 

Щастя, благополуччя людства залежить від наступного:

  • Єдність і не-Розділення – Єдність зі своїм ДЖЕРЕЛОМ – своїм НАЧАЛОМ
  • Творення і не-Руйнування – створення повної ЄДНОСТІ зі своїм ДЖЕРЕЛОМ
  • Урівноваження і не-розбалансовування
  • Розуміння і не-знищення
  • Найвище всього Не-дуальність (АДВАЙТА) і відсутність подвійності (ДВАЙТА)

 Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 127 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.