Послання

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Що таке Гімалайська Сіддха Йога? Чому я приділяю цьому таке значення і чому для мене так важливо донести її до вас? Насправді це тільки для вашої обізнаності. Оскільки ви думаєте, що знаєте цей світ. Ви вивчали Веди, Упанішади чи інші Священні Писання. Можливо, ви також вивчали релігії, культури та цивілізації, котрі є нічим іншим як результатом роботи людського розуму, тобто, можна сказати – плодом людської уяви. 

Людина через науку використовує все, що вийшло з Істини, але ніколи не використовує саму Істину, тоді як же людина може зробити цей Всесвіт прекрасним (використовуючи все, крім Істини)? Для простішого розуміння ця книга доносить дуже стислу інформацію.

Зрозумійте, що немає Шляху, або якогось Вчення, котре може привести вас до Самого Себе. Все, чого вчать, стало філософією, освітою, професійним навчанням.

Зрозумійте, що професії створені умом для виживання в цьому світі. Але ви повинні йти за межі ума, в той бік, куди ви не йдете. Ви просто стаєте і залишаєтесь умом. Це не допоможе вам пізнати “Хто Я?” з допомогою ума. Природа – це Істина. Істина – це Бог, а Бог – це все. Бог – це Атма. Це Прана, Бог – це Час. Бог – це життя. Куди не поглянь – ніщо не може існувати без Прани. Тому Прана – це також Бог. Я просто хочу допомогти вам використовувати вашу прану, щоб ви стали Самі Собою. Станьте Брахманом за допомогою себе. Брахман – всюди, у всьому, все Створене – це Брахман. Ми всі – Брахман. Якщо Брахман не існує, то немає й Всесвіту.

В цій Світобудові є не тільки один Всесвіт. В ній є мільярди й мільярди всесвітів. В цих всесвітах є багато форм істот. Крім того, Істина Сутність істоти може бути пізнана тільки вами. Й лише тому, що ви – людська істота. Ви не далеко від Брахмана, бо як людина ви маєте свою Істину Сутність. У вас є Прана. Ви – Пракриті. Ви – Пуруша. Отже, у вас є всі мости, всі зв’язки, асоціації, контакти з самим собою, щоб жити у зовнішньому світі з умом.

Також у вас є все, щоб вийти за межі ума, стати Самим Собою Істинним. Вам не потрібно йти штучним шляхом, котрий створив ваш ум. Ваш ум – це уява, ваш ум – це візуалізація, у вашого ума є мрії, у вашого ума є свідомість, підсвідомість, несвідоме.

АЛЕ ЦЕ – ВАШ УМ, ОДНАК ВИ – НЕ УМ. Ваш ум не може досягнути Істини. То ж як від нього звільнитися, стати вільним?

Це і є наука Гімалайської Йоги. Я не можу передати вам це Знання про вашу Істину Сутність. Це не є знання, що передається вербально. Це не мовлення, не система, не філософія. Це – сама Істина. Пізнання істини – це тільки ваш особистий досвід. Ви не віддільні від Істини. Ви і є Істина. Це ваш Всесвіт, тому що ви є Існування, ви є саме Буття. Ви забули, хто ви є. Те, що у вас є – це ваше невігластво, і воно мусить щезнути, сумніви повинні щезнути. Ця темрява повинна увійти у світло, як Шива. Шива – це граничне – безкінечне – ніщо – темрява. І Шива є світло, що з’явилося з Нічого (Пустоти).

Як жива істота, як Істина сутність, ви є Шива. Ваша єдність тіла – це Шива. Ваш ум – це знання цивілізації, котру створило его Праджапаті (батько Саті, дружини господа Шиви). Праджапаті – це батько великої цивілізації, котрий приніс Самскари, Культуру, Бхогу (переживання зовнішнього світу) як людську цивілізацію на цю планету.

Істина не схиляється перед будь-якою цивілізацією, вона не підвладна ніяким нормам чи обмеження будь-якої культури. Один з таких прикладів це історія Шиви та Саті. Саті, прийнявши людський образ, забула, що вона є Материнська Енергія, Аді-Шакті (Первинна Енергія Бога), повинна з’єднатись з Господом Шивою – Вищою Свідомістю. Але істина всередині неї не дозволила їй підкоритися наказам її батька, котрий був проти її шлюбу з Господом Шивою. Праджапаті є батьком всієї цивілізації, і цивілізація стала його прокляттям, коли він зростив своє его. Его свого ума, як творця Цивілізації. Це его стало причиною руйнування і смерті всіх живих істот. А практика Самадхі Шиви стала зцілюючою силою для всіх страждань, сумнівів, облуд ума чи его.

Ви всі діти однієї цивілізації, нащадки одного і того ж. Ваші пращури дали вам Любов і Ненависть, ясність та сумніви, тому що вчили вас спираючись на ум. Вони ніколи не вчили вас бути по-справжньому вільними, як звільнити себе, як бути Самим Собою Істинним.

Це знання прийшло від Шиви – знання про Звільнення – знання про відділення – про Мокшу – знання про Реалізацію – знання про просвітлення, котре стало частиною Самадхі.

 Самадхі – це океан свідомості. Просто, щоб ви знали, у вас є тіло, котре є Шива. Союз Пракриті та Пуруши, великого елементу чоловічого і творчого жіночого елементу. Це процес створення матерії. Для того, щоб з’явилось вмістилище, в якому розвивається свідомість. Культура про те, як жити. Але вам потрібно прийти в Тишу Самадхі. Тільки в океані Самадхі ви можете бути зі Всесвітом і усвідомлювати Чисту Свідомість, ви можете стати та бути в Самадхі, як Шива.

Ваша Пракриті – це ваша дружина – ваша жіноча енергія. Ваш Пуруша – ваш чоловік – ваша чоловіча енергія, але ви знаходитесь за їхніми межами, ви не діяльність Пракриті та Пуруші. Ви ДЖЕРЕЛО Пракриті й Пуруші. Це визнають, як Брахман, як все суще: Брахман живе у всьому. Брахман перебуває у всьому. Він існує скрізь, навіть в найменшій тваринці чи рослинці, або в будь-чому, що є в Космосі.

Ці кроки священної ідентифікації я намагаюсь передати як Гімалайську Сіддха Йогу, щоб ви могли йти Шляхом Істини. Ці двері у священну науку Гімалаїв можуть бути відкриті лише в тому випадку, коли ваша природа жити, природа належати, природа практикувати починає йти шляхом Вищої Істини, адже іншого шляху не існує. Все, що ви коли-небудь робили, все, що ви коли-небудь вивчали, все, що вас будь-що навчали, – це все ваш ум. Це его, і ви станете причиною руйнування свого всесвіту, тому що ви є своїм власним творцем та руйнівником. Така Система. І ця Система не вигадана умом, це сама Природа.

Природа створила вас чудовими, і як атом, і як Всесвіт, але як тільки ви стали умом, ви зруйнували закони природи. Ви стали людським умом і перестали бути природою, бути природніми, натуральними. Тому спочатку вам потрібно стати ПРИРОДОЮ. Й Гімалайська Сіддха Йога – це Природа. Ви можете змінитись самі, але ви не можете змінити Сонце, Місяць і Всесвіт. Тяжіння у природі – це тяжіння у всьому, але тяжіння всередині вас змінилось, воно розбалансоване, потурбоване і розсіяне.

Дуже шкода, що ви усвідомлюєте себе умом. Так не має бути. Можливо ви читали Веди, Упанішади чи інші релігійні тексти, але вони також були створені умом. Божественне прийшло в ум. Ум привів слова. Відкиньте слова, киньте ум і усвідомте, що ви є Все. Ви початок і ви кінець.

Я хочу сказати та показати вам, що ваша невимушеність порушена чи втрачена. Ману, перший чоловік в цьому світі, був причиною великої цивілізації, або, як говорить Біблія, Адам і Єва були причиною цивілізації. Вища Свідомість попросила їх наслідувати природність, а не свої цивілізаційні уми. Як нам відомо, Ману був притягнутий першою проявленою жіночою енергією, так само як і Адам захопився Євою в Едемському саду. Таким чином, природна невимушеність відмерла і почалась культура (робота ума), котра створила цивілізацію, а цивілізація відвела вас далеко-далеко від САМИХ СЕБЕ ІСТИННИХ. Ви стали цивілізованою людиною, що живе у цивілізованому суспільстві, то як же ж ви можете осягнути Істину?

Коли я говорю про Самадхі, це не практика чи культура, ЦЕ ПРОСТО ТРАПЛЯЄТЬСЯ. Це трапилось зі святими та мудрецями минулого, такими як святий Франциск, Ісус Христос, Мойсей, Нанак, Кабір, Пророк Магомед та інші, коли вони спробували обернутись і повернутись назад.

Я не проти будь-кого з вчителів, релігій чи сект, філософій чи логіки, також у мене немає наміру розділити вас грунтуючись на будь-які тексти чи вірування. Все, що я хочу сказати – зробіть повний розворот у вашому житті та прийдіть назад –

ПРИЙДІТЬ ДО САМОГО СЕБЕ ІСТИННОГО

Щоб ви не робили – зупиніться. Щоб ви не практикували для осягнення самого себе – відкиньте це. Зупинитися – це повний спокій – єдність – повна цілісність з джерелом всього. Звідти з’явились Матерія, Пракриті, Ум, Прана. Дозвольте всьому повернутися до свого першоджерела і ви зрозумієте, що ви – це причина всього, ви є і батьком і матір’ю всього. Істина прийде до вас. Це – не вчення, не метод, не слова, це не можливо виразити словами, тому що тоді це все не буде Істина, не ви. Коли ви стаєте звуком і світлом, джерелом звуку і світла, тоді ви стаєте Самим Собою. Ви не можете принести це будь-звідки чи у будь-що. Так що ваше просвітлення, ваше Самадхі, якщо про нього говорити, це також буде ум, тобто – продукт розумової діяльності. І я також стану умом, якщо я почну що-небудь говорити вам. Тож я просто віддаю вам, навіть не прошу вас практикувати. Я прошу вас іти всередину себе. Десь в середині себе ви зустрінетесь тільки з Самим Собою. Це і є Брахман, це і є Бог, це і є Вища Свідомість, це і є ваше Джерело. Нехай це буде вашим першим кроком до самого Себе.

Дякую вам і благословляю вас всіх.

Махайогі Пайлот Баба

Попереднє < Зміст > Читати далі 

Прочитано 194 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Детальніше в цій категорії: « Вступ Глава 1. На берегах Гангу »

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.