Вступ

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Наскільки тиха та пуста ваша ТИША? Якби вас запитав реалізований Майстер, якою була б ваша відповідь? Там у вашій Тиші шукайте самого Себе.

Воістину, так трапляється у присутності Духовного Майстра. Слова зникають, ум зупиняється. Залишається навіть не емоція, а тільки відчуття, невиражене, невисловлене, бо його неможливо виразити чи висловити, а можливо лише відчути.

ГІМАЛАЙСЬКА СІДДХА ЙОГА – це чудове зібрання досвідів і вказівок шановного Махайогі Пайлота Бабаджі, котрий спустився з Гімалаїв в ім’я щастя усього людства. Вона викладена дуже простою мовою, так, щоб кожен міг зрозуміти тонку науку Пізнання Себе Істинного.

Іронія полягає в тому, що кожен Духовний Майстер відправить шукача на пошуки відповідей у власному мовчанні. А тим часом інтелект, ум людини, просить конкретних вказівок.

Майстер каже зробити ум пустим, однак інтелект вимагає добавлення інформації в ум. Коли конфлікт між умом та інтелектом закінчується – народжується мудрість, досвід. Читаючи сторінки цієї книги ви будете відчувати простоту слів та висловів. В цьому краса ГІМАЛАЇВ та Гімалайської Сіддха Йоги.

Відомий вчений-дослідник Альберт Ейнштейн якось сказав: “Все є енергія – от і все. Зіставте, знайдіть частоту бажаної реальності і єдине, що може трапитись – ви отримаєте цю реальність. Немає іншого шляху. Це не філософія. Це – природа. Це – фізика”.

Так і є – гімалайські сіддхи (досконалі йогини) відкрили, вивчили та дали вказівки, як знайти цю частоту задовго до народження великого вченого. Тут, в цій книзі, немає думок, що критикують науку, але є бажання показати шлях для виходу за межі науки матеріального проявленого світу, для переходу до науки духу під керівництвом реалізованого Майстра. Це є наука Гімалайської Сіддха Йоги.

Моє серце наповнене вдячністю до мого Гурудева Махайогі Пайлота Бабаджі, за його керівництво на кожному кроці створення цієї книги, а також за його бажання записати це священне знання у формі невеликого тексту заради щастя всього людства, і за те, що це відбулося.

Моя щира вдячність всім, хто будь-як допоміг у створенні цієї книги.

Гімалаї всередині кожного з нас. Відчуття та розуміння цього відбувається, коли реалізований Майстер з’являється в нашому житті. Ця незрима присутність багато про що говорить. Вона перетворює і переводить грубі енергії свідомості на вищий рівень.

Отже, вивчаймо керівництво й досвід священного знання Гімалайських сіддха-йогів під благословінням Махайогі Пайлота Бабаджі та благословінням всіх Сіддха-майстрів Гімалаїв, котрі йдуть через нього.

Ом Намо Нараяна!

Савітрі Айма

Читати далі

Прочитано 147 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Детальніше в цій категорії: Послання »

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.