Глава 16. Зміна влади

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У той момент наша країна стояла на порозі випробувань. Настав час виборів до парламенту, і всі політичні діячі прагнули зустрітися з уславленими йогами та тантриками. Прийшов за благословенням і Сі.Пі. Ен. Сінх. Отримавши від мене квіти, він запитав: “Індіра Джи цікавиться, скільки відсотків людей проголосує за неї на виборах?” Я подумки послав посмішку цій сильній жінці, яку намагається спантеличити її егоїстичне оточення. Адже країна була для неї сім'єю, а народ Індії – її дітьми. Якщо політичний лідер дивиться на народ по-іншому, то успіх відвертається від нього, і природа теж не прощає. Іноді такі люди стають справжнім прокляттям для країни, але відплата не змушує себе довго чекати. Сторінки історії рясніють подібними фактами. Але людина, попри те, що все знає та розуміє, продовжує йти кривою доріжкою. На той час відбувалася схожа ситуація. Політичні лідери не знали, куди схиляться шальки терезів. А народ вони знову збиралися принести в жертву чужим політичним амбіціям. Для народу не було жодної різниці у результаті справи. Тому я вважав, що необхідно висловити свою думку, що я й зробив. І це змінило умонастрій людей.

Відбувається саме так, як хочуть йоги або люди, які досягли просвітління. Звичайна людина не може знайти дорогу в темряві, тому що всі її бажання їй не належать. Усі її бажання і прагнення запозичені в інших. У її світогляду немає ніякої основи, ні початку, ні кінця. Тому вона кидається то в одну, то в іншу крайність. Тому спочатку людина повинна зрозуміти основи, наблизитися до суті явищ. Тоді вона побачить, де початок, а де кінець того чи іншого явища. Але сучасна людина не має наміру здійснювати таку стомливу подорож. Вона хоче отримати бажане прямо там, де знаходиться, і негайно. Вона хоче відкинути минуле й одночасно “зарезервувати” для себе майбутнє. Саме тому вона прагне спілкування з йогами, тантриками, відлюдниками та астрологами. Багато хто з цих, так званих, вчителів, тільки раді своєму впливу на незміцнілі уми. І вони ще більше збивають людей з пантелику.

Зараз у нашій країні виникла нова мода. Подібно до того, як в обох новоспечених сімействах буває сімейний лікар або сімейний юрист, тепер з'явилася і така “професія”, як сімейний астролог, сімейний йог, сімейний духовний наставник. А йоги та самітники кидають свою духовну практику заради того, щоб бігати за міністрами, великими чиновниками та промисловцями та висловлювати їм свої поради та міркування. Як тільки човен людського життя залишає спокійний фарватер в центрі потоку, його починає кидати з боку на бік. І така людина вже ні на що не придатна. Вона покинула свій рідний берег, але не змогла причалити до іншого. Такі духовні лідери намагаються обдурити політиків, бізнесменів та міністрів. Вони вже заздалегідь думають, що всі відлюдники і йоги займаються шахрайством, тому не буде особливої ​​шкоди, якщо вони трохи підзароблять. Адже у їхніх покровителів змінилося вже багато порадників з-поміж духовних вчителів. І в цьому вони по-своєму праві. Вони вважають своїх покровителів людьми невеликого розуму, у той час, як їхні благодійники думають про них приблизно те саме, мріючи за гроші, виплачені своїм духовним наставникам отримати набагато значнішу вигоду. Вони обманюють один одного, і на ці негідні та дрібні ігри витрачають дорогоцінні хвилини свого життя.

Попереднє < Зміст > Читати далі

Прочитано 134 разів
Амріта

Амріта (Олександра Куліш) – письменник, перекладач, видавець, засновник та головний редактор порталу Мистецькі грані. Учениця Махайогі Пайлота Бабаджі (Шрі Сомнатх Гірі).

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.