Води Акшара

Безмежні і невичерпні Води Безкінечного.

Проявляючись, як Космічна свідомість, потоками виливають вони на нас своє єство,

обдаровуючи відчуттям присутності і усвідомленості існування.

  

Читати книгу

Світ ловив мене, ловив... та я й не дуже тікав

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Адвайта - недвоякість Адвайта - недвоякість

Я є частиною світу. Все, що мене оточує є частиною мене і я є частиною всього. Без мене світ був би неповний, також без світу був би не повний і я. Я не можу відділити себе від того, хто і що знаходиться біля мене. Все і всі, хто присутній в моєму житті є частинкою того, що називається – індивідуальність. І не важливо в якій країні я живу. Будучи деінде я зітканий з однієї і тієї ж самої матерії.

Мої батьки дали мені тіло й від них я вперше почув мову, яку потім сприйматиму як рідну. На цій мові я читав книги і вчився в школі, спілкувався з друзями. Втілившись в іншій країні в мене теж була б мова, котру я сприймав би як рідну. Земля, на котрій я живу, будує і підтримує моє тіло – це теж є частинка мене. Культурне середовище, в якому я живу, також знайшло своє відображення в формуванні моєї ідентичності. Сукупність факторів, що створюють людину і впливають на неї, дають можливості і одночасно їх забирають.

Мій зв'язок зі світом дає мені можливість проявитися в цьому світі, та одночасно світ наступає на мою ідентичність – іде постійне виривання себе з обіймів того, що не є я. Це подібно до Сонця, від проміння якого можна навіть згоріти, однак без Сонця ніяк. Я приймаю всю сукупність того, з чого зібрана моя особистість. Однак я не є це все. Спустившись глибше і ближче до центру себе самого я бачу, що моя особистість тільки упаковка в якій знаходиться щось. Не можливо дати цьому якесь визначення, але явно щось є. І що б я не говорив, то все рівно воно цим ніколи не є. Є гарні і правильні слова, щоб назвати це, але воно за межами слів і визначень. Будучи в цьому центрі я бачу, як змінюються мої тіла і тіла навколо мене – але не я. Перебування в цьому центрі дає мені легкість прийняти всі можливості і обмеженості котрі пропонує світ в якому я є невід’ємною частинкою і котрий є невід’ємною частинкою мене.

Вікіпедія: Адвайта означає неподвійна. Адвайта-веданта моністична система, яка притримується думки про ідентичність атмана (індивідуального духа) та брахмана (світового духа).
Адвайта-веданта вважає, що Брахман (Бог, Верховна космічна істота) єдина справжня реальність. Найкраще Брахман можна описати як безмежну, повсюдну, всемогутню, нетілесну, безособисту, трансцедентальну дійсність, що є основою будь-якого буття. Брахман часто описують словами неті неті (не те, не те), бо його неможливо змалювати, вказавши на щось конкретне. Брахман першопричина всіх сил, всіх субстанцій, будь-якого буття. Він невизначена, ненароджена істотня правда, вічна й абсолютна. Намагання описати Брахман схоже на намагання сліпого описати колір

Прочитано 1646 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.