Води Акшара

Безмежні і невичерпні Води Безкінечного.

Проявляючись, як Космічна свідомість, потоками виливають вони на нас своє єство,

обдаровуючи відчуттям присутності і усвідомленості існування.

  

Читати книгу

Інтерв'ю Непальському онлайн-ЗМІ Swaviman

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Swaviman: Громадянин України Йогі Іша, Міт Валакусарі, ласкаво просимо до нашого інтернет-ЗМІ.
Йогі Іша: Намасте! Велике спасибі! Мені приємно спілкуватися!

Swaviman: Перш за все, чи хотіли б ви представитися?
Йогі: Моє духовне ім’я Йогі Іша. Я є учнем Пайлота Бабаджі і це ім’я я отримав від свого Гуруджі. Мій шлях в йозі почався з 12 років. Я народився в країні, де йога не була поширеною і тому на початку шляху мені доводилось просуватись самостійно. Це було не легко. Але пам’ять минулих практик і віра в Господа завжди прокладали мені дорогу. У 16 в мене відбулись серйозні духовні переживання і як би я жив у Індії чи Непалі, то скоріше за все став би саньясі. Вся моя духовна природа шукала тільки Господа. Я тоді ще не знав хто мій Майстер, але завжди відчував зв’язок і підтримку від Гуру котрого ще не знав, але тільки відчував. Це теж мені давало особливу підтримку. Згодом, мої старання дали свій результат. Шлях йоги - це постійний рух вперед. Не можна зупинятись і озиратись назад. Якщо є віра, то все буде допомагати на шляху йоги. 

Swaviman: Незважаючи на те, що ви християнин, чому ви увійшли в духовне поле індуїстської Санатана Дхарми?
Йогі Іша: Санатана Дхарма не належить тільки індусам. Це вічна релігія і шлях душі. Вона належить тим хто насправді іде цим шляхом. Адже справжні цінності є загальнолюдськими. Але є культура суспільства, і цю культуру створив людський розум. Санатана Дхарма не створена людським розумом - це самопроявлена і природна річ. Тому, ступивши на шлях йоги і Вічної Релігії я просто став природнім. Христос був природнім. Будда був природнім. Але релігія як культура створена людським розумом. Я поважаю християнську культуру країни в котрій живу і навіть 10 років співав у церковному хорі та допомагав проводити богослужіння. Але я йогі і тому не зв’язаний всім цим.

Swaviman: Насправді немає нічого більшого за людство. Цьому вчать усі релігії. Карл Маркс називав релігію опіумом, що ви скажете з цього приводу?
Йогі Іша: Релігія як культура це продукт людського розуму, але людський розум не створив Господа. Однак людський розум створив уявлення про Господа. Всі релігії говорять про Господа, говорять про Ішвару. І я як йогін поважаю культуру але йогини поклоняються Господу минуючи всі культури. Я як йогин іду за межі розуму і тому іду за межі культур релігій. Розум двоякий і він завжди має якусь помилку. Карл Маркс мав розум і його розум теж мав помилку. Я теж маю розум і як людина теж можу помилятись, але як йогі я іду за межі розуму і там уже помилки бути не може. 

Swaviman: На вашу думку, що таке релігія?
Йогі Іша: Вічна Релігія не була створена - це проявилось само, так само як проявився Всесвіт. Але якщо говорити за релігії світу котрих дуже багато, то це результат роботи людського розуму. Вищою ціллю будь-якої релігії є досягнення Всевишнього. І основні принципи котрі сповідують релігії є правильні. Але Господь вище релігій і вище священних писань. Хто іде шляхом таких релігій потрапляє туди про що ці релігії говорять, а той хото іде шляхом Ішвари - приходить до Ішвари.

Swaviman: На початку, хто спонукав вас у духовну сферу, включаючи медитацію, як зараз складається ваше життя?
Йогі Іша: До духовності мене спонукала пам’ять мого минулого життя. Коли плодове дерево тільки посаджене то воно зразу не дає плід, а треба трішки почекати коли воно підросте. Так само і зі мною. Коли прийшов час, то все в мені само собою почало проявлятись. Я рухався цілком самостійно, тільки я і мій шлях. Медитація теж прийшла сама по собі. Йога існує давно і Великі Йогини залишили у світі свої вібрації. Якщо бути уважним і дуже тихим, то можна їх відчути, і це дасть можливості. Але моя карма така, що я зустрів свого Майстра Пайлота Бабаджі і це є кульмінацією. Все що мені треба тепер приходить від мого Гуру. 

Swaviman: Що таке життя з вашої духовної точки зору, що люди у світі роблять, щоб стати релігією, і яким є добробут світу?
Йогі Іша: Життя - це чудовий дарунок Господа. Але життя має початок і має кінець. Однак є ще один подарунок - це безсмертя. Ісус теж говорив про безсмертя. Його проповіді були просякнуті йогою. Людське життя дуже цінне і треба ним скористатись розумно, щоб досягти того що непідвладне тлінню.

Swaviman: Зараз українсько-російська війна знищила життя людської спільноти у світі. Як можна розв'язати війну?
Йогі Іша: Я не політик, я йогин і вірю в силу думки. Якщо багато людей у світі будуть мати хороші і чисті думки то можна вирішити багато проблем у світі. Більшість людей не контролює свої думки і слова, а від цього страждають люди, страждає світ і природа. Дуже добре коли більше людей буде медитувати і створювати мир. Це стосується не тільки Ukraine-Russia war. Всі війни закінчуються, але не закінчується світ і його проблеми. Нам треба створити інше суспільство, з мирними і хорошими думками. Якщо цього не буде, то згодом може не бути і самого світу людей. Тому йога зараз дуже необхідна. І багато хто працює на благо світу, хоча їхня робота є невидимою для людей. Справжні великі речі творяться непомітно.

Swaviman: Що ви можете сказати про індуїзм, який приніс кастовість і сприяв брахманізму? Чого немає в християнстві?
Йогі Іша: Христос приніс слова про Господа про милосердя та любов. Коли є любов то немає каст. Любов робить всіх рівними. Навіть через любов людина робиться рівною Господу. Але християнство і Христос це не одне і теж. Так само і індуїзм та інші релігії. Кастовість в індуїзмі - це складне питання навіть для самих індусів. Тут багато політики. Священні писання можна трактувати по-різному. Але писання говорять про Єдиного, і про те, що нічого немає крім Брахмана. Тож яке може бути розділення між людьми, якщо насправді існує тільки Один Єдиний Господь. Але вийти за межі каст і традицій можуть тільки ті, хто пізнали свою вищу природу. Коли просвітлених людей буде ставати все більше і більше, то ця ситуація може докорінно змінитись. 

Swaviman: Що, на вашу думку, потрібно зробити, щоб покінчити з забобонами, марновірством і жертвопринесеннями в усьому світі?
Йогі Іша: Ми не можемо змінити світ. Ми можемо змінити себе і тоді світ навколо нас почне змінюватись. Треба просвітити себе і це буде світити для інших. Тоді інші теж можуть змінитись дивлячись на вас. Але багато людей говорять про зміни у світі, але нічого не роблять, щоб змінити себе. Світ починається з нас самих. Мир у світі починається з нашої медитації. Ніхто за нас не зможе медитувати - навіть наш Гуру. Коли в душах людей буде мир, то у світі буде благополуччя і процвітання. І нехороші та демонічні речі у світі будуть зникати. Буде більше божественний енергій.

Swaviman: Чи скрізь у світі спостерігається зростання насильства, війни, вбивств і насильства? Чи справді освіти Будди бракує? Що ви скажете про це?
Йогі Іша: Yes. Було б дуже добре, як би чотири істини Будди викладали в школах по всьому світові. Це дасть можливість підліткам задуматись про себе і про вічні цінності. Але школи не дають знання про душу. Світ вчить як заробляти кошти, як отримати професію щоб заробити кошти. Але нам не треба чекати поки хтось змінить світ. Треба змінювати себе і самим змінювати світ.

Swaviman: Справді, світ – це сім'я. Який ваш погляд з духовної точки зору?
Йогі Іша: Yes. Світ - це велика сім’я. У людства є шанс стати великою родиною. Для цього мають відбутись зміни в світосприйнятті людей. Людський світогляд має трансформуватись. Думка має трансформуватись. 
Практикуючи духовні практики людина трансформує не тільки себе, а й сприяє трансформації цілого світу. Тож, всі ті що займаються йогою чи медитують непомітно роблять велику роботу для цілого світу. Нехай така думка надихає всіх хто стоїть на шляху духовності, та пізнання самого себе. Навіть маленький духовний поступ може бути початком великих зрушень у світі. Зараз прийшов час для великих змін і трансформації. Багато душ мають прагнення духовності.

Йогі Іша: Hari Om! Thank you very much! I am pleased to communicate with you. I wish you success! Thank you! 

Прочитано 57 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: « Велике очікування

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.