Води Акшара

Безмежні і невичерпні Води Безкінечного.

Проявляючись, як Космічна свідомість, потоками виливають вони на нас своє єство,

обдаровуючи відчуттям присутності і усвідомленості існування.

  

Читати книгу

Матангі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Матангі є дев'ятою формою Великих Махавідій. Вона подібна до Тари. В Тарі сконцентрований непроявлений звук, а Матангі маніфестує собою виражений і проявлений звук.

Первісна пульсація, котра зароджується через самовираження Вищого починає серію вібрацій, що приймають форму наді (тонкого звуку). Це вічне Слово є творець прояву. В проявленні є чотири етапи: стхула (грубий, принцип матерії), сукшма (тонкий, життєвий принцип), карана (причинний, розумовий принцип) та маха-карана (велика причина, первісний ритм). Ці чотири етапи відповідають чотирьом станам свідомості: джаграт (стан неспання), свапна (стан сну), сушупті (стан глибокого сну) і турія (трансцендентний стан).

Є чотири етапи проявлення звуку: пара, пашянті, мадх'яма та вайкхарі:
Пара: найвищий непроявлений звук що спрямований на проявлення (Тара), це махакарана, що перебуває у Муладхарі;
Пашянті: слово, яке сприймається, це карана (причина), розташована в Маніпура чакрі;
Мадх'яма: слово в середній тонкій області між пупком і горлом (Анахата);
Вайхарі: проявлене акустичне слово і звук, мовлення (Матангі).

Матангі має зеленувато-темний колір обличчя. Її ніжні кінцівки мають сяйво сапфіру. Вона відома як Уччіста Чандалі. Маті – мислячий розум, а мата – думка. Непроявлене Слово сприймає себе для прояву, а потім досягає мислячого розуму для висловлювання (Матанга). Коли слово висловлюється серцем та сформульоване розумом, це Матангі. Слово первозданної чистоти стає кольоровим під час висловлювання. Мова походить від Вищого Джерела, висловлюючи лише частину Його слави, звідси й назва Уччіста Чандалі.

Вона мантріні Лаліти. Вона представляє силу тяжіння Лаліти. Її головна мета – привести людей до Лаліта-упасани. Вона – акаршана і ваш'я прадхана девата. Лаліта використовує цю мантру, щоб залучити до себе відданих, тим часом як відданий вважає, що він залучає Лаліту до себе. У цьому секрет Матангі. У її мантрі є прогалина, в якій слід вставити ім'я людини, сіддха або Бога, якого хтось бажає привабити. Без заповнення цієї прогалини мантра є не повною, і взагалі вона тоді не є мантрою.

Каста, віросповідання та колір шкіри не є перешкодою, Матангі є чандала-кан'я. Темного кольору та пишної форми, Вона є чандалі. Слово чандала також є символом Сушумни. Отже, чандала-кан'я означає – Кундаліні. Матангі – це також Сарасваті. Як і богиня Сарасваті, вона керує мовою, музикою, знаннями та мистецтвом.

Ом Хрім Ейм Бхаґаваті Матанґешварі Шрім Сваха

Прочитано 348 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.