Світ Йогі

Йога – це мистецтво з’єднувати. З’єднувати життя і любов, нижче з вищим, смертне з безсмертним.

Шлях реалізації

В напрямку до Самадхі будь-що може бути шляхом. І коли це трапляється, тоді шляхом є все.

Йогі Іша

У справжнього йогина своє обличчя, свої цілі, своє особливе мислення, що іде з глибини душі.

Шакті Оркестра

Будь-який прояв звуку у Всесвіті є Шакті. Будь-який прояв життя у Всесвіті є музика.

У кожного свій шлях… крокуючи ним ви станете великими!

*

Ніхто нікого не вчить. Кожен вчиться сам. Ми лише можемо поділитися своїм досвідом і розповісти про свій шлях. У кожного свій шлях та досвід, і тільки відкрите серце дозволить реалізуватися повністю.

 

Книги Пайлота Бабаджі  

Великий гімалайський майстер Махайогі Пайлот Бабаджі народився в царській родині приблизно за 100 кілометрів від того місця де народився Гаутама Будда. Задля пошуків найвищого сенсу існування Бабаджі залишив все: кар'єру, статки, друзів, любов. Тому його книги незвичні та незвичайні, вони мають особливе призначення. В них тільки досвід Великого Майстра і нічого запозиченого від інших.

Читати більше

Води Акшара

Безмежні і невичерпні Води Безкінечного.

Проявляючись, як Космічна свідомість, потоками виливають вони на нас своє єство,

обдаровуючи відчуттям присутності і усвідомленості існування.

  

Читати книгу

Основні аспекти йоги

*

Йога може змінити тіло. Йога може змінити ум. Йога може змінити характер. Йога може змінити долю. Коли ви маєте намір, то всі ці зміни є можливими. Маючи намір, ви стаєте йогі.

 Наше тіло – це човен, що пливе по водах світу. Тіло потребує особливої уваги, від тіла залежить наша подорож. Будучи наповненим, тіло доставить нас куди завгодно.

Тіло ума – чудовий інструмент, він може дати все, що ми захочемо. Але це можливо тільки тоді, коли ум виявлений. Коли ум виявлений, тоді він стає правдивим, тоді він стає найкращим товаришем.

Коли я дивлюсь на зоряне небо, то Земля ніби комашка в безмежному Космосі. А коли дивлюсь в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

 

 

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.