Йогі Іша

Йогі Іша

Ім'я при народженні від родини Возняків – Юрій. Духовне ім'я від родини гімалайських йогинів через Шрі Сомнатх Гірі (Пайлот Баба) – Йогі Іша.

З раннього підліткового віку почав серйозно займатися спортом. Приблизно в цей самий період виникла зацікавленість йогою. Дисципліна і сила волі, що необхідна для занять спортом (біг на довгі дистанції і марафон), гарно поєднувалися з йогичними практиками; виснажливі марафонські тренування і регулярні виступи на змаганнях перетворили тіло на інструмент виховання духу. Однак йога стала чимось більшим, ніж захоплення, непомітно привівши до змін і трансформацій, а активне заняття спортом, що тривали сімнадцять років, стали, ніби, сходинкою на шляху до реалізації духовної природи. Уже будучи загартованим регулярними практиками зустрів свого вчителя-гуру Пайлота Бабаджі.

Задовго до занять спортом, ще з раннього дитинства любив бавитися дідусевими музичними інструментами. А коли отримав гітару, то почав на ній щось таке собі вимальовувати. Йога і медитація почали робити свою справу, і гітара стала кораблем, на якому я відправлявся за скарбами, котрі знаходив пірнаючи в глибини душі. Музика і слово, проявляючись за допомогою музичного інструменту, стали найкращою і природною можливістю донести, в першу чергу собі, послання з самого центру існування, з центру, де народжується любов і життя. Потреба в музиці втілилася у створенні і реалізації музичного проекту – Шакті Оркестра.

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. Потрібні знання можуть прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

Є запитання? Звертайтесь

Чим зможемо - тим допоможемо!
Facebook Yogi Isha
Тел. +38 068 025 4248
Дізнатися більше...

 

Маєте намір практикувати?

Це не складно! Спочатку необхідно прийняти рішення і згенерувати намір, а все інше трапиться як наслідок.
Дізнатися більше...

 

Хочете поділитися досвідом?

Або розповісти про себе! Надсилайте матеріал і після перевірки модератором він буде розміщений на наших порталах.
Дізнатися більше...