Всесвіт – Шивалінгам

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Шивалінгам і рудракша Шивалінгам і рудракша

Всесвіт є необмежена, але замкнена система. Нехай припустимо, що можна уявити щось, що виходить за межі Всесвіту, то це б вказувало на існування ще однієї системи, а це неможливо, бо основними атрибутами Всесвіту є його цілісність і єдність. Матерія нашої уяви є складовою Всесвіту. Все створене, і все, що можна уявити є матерією його космосу. Всесвіт – замкнена система з границями безкінечного. Все, що можна уявити, неодмінно мусить бути його частиною.

Отже, у нас є необмежені можливості щодо уяви і необмежена свобода вибору, але також і тотальна визначеність – неможливо уявити те, що не є цим Всесвітом, неможливо уявити те, чого немає. І все, що ми уявляємо, думаємо, переживаємо, або маємо можливість це робити – завжди є. Все завжди є. Ми кожну мить продукуємо нові думки, але насправді нічого не створюємо. Все уже існує.

Матерія Всесвіту безперервно рухається. Те, що не рухається, не може бути матерією Всесвіту. Рух, це і є форма існування матерії. Коли зменшується рух – зменшується система. Те, що не рухається – не існує.

Основна властивість руху – непостійність. Але мусить існувати “дещо”, відносно чого відбувається рух. Рух – це відносна категорія, і він завжди відносно чогось. Наприклад: ми говоримо, що потяг рухається зі швидкістю 100 кілометрів на годину. Але ця швидкість є відносно нерухомих об’єктів на Землі. А швидкість потяга відносно Сонця чи іншого небесного тіла буде зовсім інакшою. Ми точно знаємо, що рух – це форма існування матерії. Але ж відносно чогось цей рух відбувається? Що є тим, абсолютно нерухомим, відносно кого чи чого рухається все що існує?
Те, абсолютно нерухоме і незмінне, є тим, що називають – Шива.

Шива– це абсолютно незмінне і нерухоме, це центр кола. Це точка в центрі кола без якої не може існувати саме коло. Ця точка не може мати радіуса. Ця точка позбавлена атрибутів і визначеності. Вона ніби є, але її одночасно і немає. Бо маючи хоча б якийсь радіус, навіть незбагненно маленький, це буде ще одне коло в якому мусить бути центр – і так до безкінечності. Є коло і є його центр. Є природа і її центр – Бог. Є Шиваі Його енергія – Шакті.

По відношенню до проявленого Космосу, Шива, є протилежним полюсом магніту. Він перебуває в абсолютному спокої. Його спокій – це запорука існування світу, бо коли Він починає рухатися і танцювати свій танок, то це призводить до вселенського руйнування. Тоді Шива і Шакті стають одним цілим. Поки вони знаходяться на протилежних полюсах, як рух і абсолютна нерухомість, доти існує проявлений Космос.

Взаємостосунки між Шива і Шакті є причиною існування Всесвіту. Ці стосунки знайшли своє відображення в Шивалінгамі. Шивалінгам є моделлю світобудови. В ньому відображена Шакті, що у вигляді Йоні оточує Лінгам Шиви, подібно до кола і його центру.

Прочитано 1106 разів
Йогі Іша

Моє тіло – будинок в якому живе мій ум. Мій ум – будинок в якому живе моя суть. Коли я дивлюся на зоряне небо, то наша планета здається крихітною комашкою в безмежних просторах Космосу. А коли дивлюся в середину себе, то Космос, ніби маленька рибина, що пірнула в океан, щезає у Великій Пустоті.

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. Потрібні знання можуть прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

Є запитання? Звертайтесь

Інколи все дуже просто!
Facebook Yogi Isha
shaktiorchestra@gmail.com
Дізнатися більше...

 

Маєте намір практикувати?

Це не складно! Спочатку необхідно прийняти рішення і згенерувати намір, а все інше трапиться як наслідок.
Дізнатися більше...

 

Хочете поділитися досвідом?

Або розповісти про себе? Надсилайте матеріал і після перевірки модератором він буде розміщений на наших порталах.
Дізнатися більше...