НІХТО І НІЩО НЕ Є ВИПАДКОВИМ!

Все, що відбувається в нашому житті є важливим. Зустрічі й контакти є проявленням пульсації Абсолюту. Господь любить з'єднувати, адже між всім, що існує, є проміжки, в цих проміжках немає тебе і мене. В цих проміжках присутня сама правда, в цих проміжках присутній Бог.

У кожного свій шлях в житті, у кожного свій шлях в йозі. Ми не нав’язуємо вам свою йогу і свою музику, ми просто розповідаємо про себе і ділимось власним досвідом.

Усе найкраще просто трапляється, воно є правдиве і має божественну природу. Однак, коли ум намагається зробити так щоб трапилось, то це не приносить нічого хорошого.

Є речі, котрим судилося трапитись, і це стається непомітно, адже Господь завжди приходить в тиші й непомітно. Те, що трапилось, має свою історію, своє життя та своє унікальне обличчя й займає відведене йому місце у Вселенському оркестрі.

Наша зустріч теж трапилась ніби невипадкова випадковість. Не приділяйте цьому особливого значення, але і не відкидайте, хто зна, можливо це є наступний пазл вашого життя. Тому просто слухайте... та слухайте своє серце... все інше просто трапиться! 

  Yogi Isha

  Світ Йогі

   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Все починається зараз

*

Все колись з чогось починається. А те, що необхідне на шляху, може прийти звідки завгодно і найголовніше – не пропустити ті чарівні миті, коли двері можливостей починають відкриватися.

 

ЛЮБОВ – ДВЕРІ У БЕЗСМЕРТЯ

Любов – це найкоротший шлях на якому немає втрат і поразок. Любов здатна на неймовірні речі, що недосяжні навіть для сильних.

 

ЧАС Є ПРИЧИНОЮ ВСІХ ЗМІН

Можна використовувати час для змін, а не змінюватись з часом. Час може як знецінити щось, так і навпаки. Якщо є намір, то час – це можливість. 

 

НЕПОХИТНИЙ НАМІР І САНКАЛЬПА

Найголовніше, те чим володіє йогин – це непохитний намір та санкальпа. Маючи санальпу йогин творить й реалізовує усі свої справи.